גן אירועים בשרון

בחירת גן אירועים בו תתקיים החתונה היא אחת הבחירות החשובות ביותר. בואו לקיים את האירוע שלכם ב"אגדת דשא", גן אירועים בשרון שיגרום לאורחים, כמו גם לזוג המתחתן, תחושה נעימה ופסטורלית, במרחק של כחצי שעה נסיעה מתל אביב

להתחתן בתוך סיפור אגדה

 

כאמור, גני אירועים בשרון צומחים במהירות תחת כל גבעה או עץ רענן. אז איך לבחור את הגן המתאים? חפשו את הגן שיתן ערך מוסף לכם ולאורחים, גן בעל ייחוד או שישנו סיפור מרתק מאחוריו. ב"אגדת דשא באחוזה" תמצאו לא רק גן ואולם יפהפיים אלא גם היסטוריה.

 

המקום הוא למעשה אחוזה שנבנתה לפני מעל 100 שנה. במקום ניטעו פרדסים והייתה בריכת השקיה. האחוזה עברה כמה גלגולים ותפקידים בחייה כולל תפקודה כבית ספר ובית ילדים. בעשרים שנה האחרונות הפך המקום לגן אירועים ופרץ דרך בתחום. מכאן הכל היסטוריה...

 

בואו לקרוא עוד על חתונות בשרון של אגדת דשא

 

כשאלגנטי וכפרי מתחברים

"אגדת דשא באחוזה" היא גן אירועים בשרון בו מתחברים יופי עם כפריות, אלגנטיות עם פשטות, עתיק עם חדש. לכן, אירועים פרטיים רבים מתרחשים אצלנו לאחר שזוגות רבים חשים חיבור מיידי למקום וכך גם האורחים. המבוגרים יתחברו מיידית לרכבי האספנות העתיקים שנמצאים בגן האחוזה, הצעירים יתחברו לעיצוב היפה של המקום, לפינות הקסומות המאפשרות לזוגות להתבודד גם באירוע גדול.

 

במסגרת אירועים עסקיים, יזכו גם את חובבי הקולינריה לאוכל נפלא וקורעי רחבת הריקודים יקבלו רחבה ענקית מלאה באורות צבעוניים לקפץ עליה. כשאתם בודקים גני אירועים בשרון, טפסו על הגבעה שממזרח לחדרה, אתם ללא ספק תישבו בקסם שלה.

חץ פתח - אגדת דשא