צור קשר

אנא מלאו את טופס - צור קשר

לפרטים וקביעת פגישה:

04-637-2680

אולמות אירועים כשרים בשרון

ישנם אולמות אירועים בשרון כשרים אשר מומלץ מאד לבחור לחגוג בהם אם נושא הכשרות חשוב לכם עד כדי ידיעה מדויקת של סוגו, עם אפשרות לבחירתו. אולמות אירועים בשרון אשר לא נמצאים בהכרח בשכונות וערים דתיות, אבל עליהם להיות מנוסים בשירות ציבורים דתיים וחרדיים מכל קצוות הקשת. בדרך זו, גם חילוני מסורתי שיבחר לחגוג בהם אירוע יוכל לבחור בדיוק את סוג הכשרות הרצוי לו ולחבר מרעיו ולדעת שהכשרות תהיה אמת ללא כחל וסרק.

 

אולם אירועים שנותן לכם לבחור את סוג הכשרות

 

באולם אירועים בשרון תזכו להיתמך בידי צוותי קייטרינג שיציעו לכם תפריטים עם תעודות כשרות שונות לבחירתכם: גלאט כשר, מהדרין, בד"צ, לנדאו, רבנות עיר, חתם סופר, וכד'. הנהלת האולם אירועים בשרון תבחר את הקייטרינג בהתאם למה שביקשתם, והאחרון יגיע עם כל התעודות והכלים המעידים על הכשרות אשר ביקשתם. בדרך זו לא רק דתיים, אלא כל אדם שיבקש ליצוק הגדרות מדויקות לכשרות באירוע שלו יוכל לזכות בכך בקלות רבה.

 

אוריינטציה מלאה בעבודה עם ציבורים דתיים, חרדיים ומסורתיים


כמובן שהכי מומלץ לעבוד עם אולם אירועים בשרון אשר לו אוריינטציה מלאה בנושא הכשרות: עבודה עם כל הציבורים הדתיים והמסורתיים בישראל. בדרך זו, לא חשוב מה הרקע שלכם, ומהי הסיבה שאתם רוצים אוכל כשר, אתם תמיד תזכו במה שתבקשו. באולמות רבים שפחות מנוסים בעבודה עם הציבור הדתי והמסורתי, עלולים לומר לכם שהמזון כשר כי הוא עומד בחוקי הכשרות מדאורייתא וככתוב בתורה שבעל פה, אך אין תעודה. כשחברת ההפקות באולם אירועים בשרון מנוסה, היא תדאג להציב צוותי קייטרינג שיענו בדיוק על צרכיכם כמי שיזמו אירוע כשר במסגרת גן אירועים בשרון.


ערבות מלאה להגשת מזון כשר בלבד


בדרך זו, לא רק שתוצג תעודה שתהווה בטוחה, צוותי הקייטרינג יערבו לשמירה על הכשרות בכל חלקי הערב, לא יגישו מנות מתפריטים מנוגדים (בשר בקייטרינג חלבי ולהיפך), ולא ישתמשו בכלים שבעבר היה בהם שימוש במזון מנוגד, אשר לא עברו הכשרה הלכתית לשמש ככלי קיבול עבורו.


כשאתם חוגגים במסגרת אולמות אירועים בשרון שהתנסו בשירות ציבורים דתיים מכל קצוות הקשת, אתם מבטיחים לעצמכם אירועי כשרות מלאים ללא כחל וסרק, בהתאם לציפיותיכם ההלכתיות ודרישותיכם הלכה למעשה!