צור קשר

אנא מלאו את טופס - צור קשר

לפרטים וקביעת פגישה:

04-637-2680

אירועי שישי צהריים בשרון


חגיגת חתונה בשרון ביום שישי בצהריים היא אחת מהאלטרנטיבות הנפוצות בעת האחרונה. הרעיון נולד בעקבות הצורך שלנו כפרטים עובדים לסיים את השבוע במעבר חד משגרת עבודה/עיסוקים לשגרת החגיגה עם הידידים והידידות האהובים והאהובות. על מנת לחגוג אירועי שישי צהריים בשרון אתם צריכים להתחיל את האירוע בשעה מוקדמת על מנת שהאורחים יספיקו גם לאירוע שלכם וגם לשבת, אבל בקיץ יש לכם חיים מעט יותר קלים, משום שהשבת נכנסת בשעה מאוחרת למדי שמאפשרת לכם להתחיל גם בצהריים המוקדמים (למשל ב- 12:00) ולסיים באזור 16:00 או 17:00.


היתרונות של אירועי שישי צהריים בשרון
חוגגים על רקע נופי הפרדסים והמדשאות המוריקות של השרון. חוגגים על רקע תפאורה ועיצוב גני אירועים עתיק בנוסח המאה ה- 18. חשים בוייבים ייחודיים שלא היו לכם באירועים קודמים, עקב התפאורה הייחודית של המקום והעיצוב בנוסח עתיק היומין שלו. בנוסף, האירוע יהיה קרוב ונגיש מכל חלקי הארץ בשל מיקומו בגן אירועים בשרון הצפוני, שנגיש גם לתושבי הגליל והגולן וגם לתושבי המרכז והדרום במידה שווה.


אלו סוגי אירועים ניתן לחגוג בשישי בצהריים
חתונות שישי , בר ובת מצווה, בריתות, אירועי חברה ואירועים עסקיים שונים. אירועי שישי צהריים בגן אירועים בשרון טומנים לכם לא מעט הפתעות בשל האווירה המיוחדת. בחתונה בשרון, מדובר בשילוב של ירוק (דשא ופרדסים) העוטף לבן, ובאירועי הילדים והנוער שתערכו, אתם מאפשרים להם להיחשף לתרבות העתיקה והקלאסית שכל כך חסרה במחוזותינו בעת הזו.

 

ייעוד המקום למספר רב של אורחים
ניתן לבחור  אולם או גן אירועים בשרון המתאים לשישי בצהריים. כל אחד מהם מספק מקום לכ- 800 חוגגים. ניתן, לעתים, לפתוח 2 מקומות בו זמנית ולאפשר למספר כפול של אורחים להגיע. כשאנו מתכוונים לכמויות מקסימום של אורחים, אנו מתכוונים לכמות שהחל ממנה האולם יאוכלס בצפיפות, ובוודאי לא לכמות המקסימום האמתית של המבנה.


אגדת דשא – מתחם אירועים בשרון כמו באגדות!
בואו לחוות מקרוב את העיצוב העתיק, לנגן בפסנתר קלאסי ואותנטי, ולהציץ בנברשות הפאר שלנו מהמאה ה- 18באולם אירועים בשרון. מתחם אגדת דשא מספק גם מקום לינה לחוגגים או לבעלי האירוע לילה לפני האירוע במחיר מיוחד. הלינה היא בסוויטות יוקרה המאובזרות ברמת חדרי מלונות הפאר של תל אביב ואילת.