צור קשר

אנא מלאו את טופס - צור קשר

לפרטים וקביעת פגישה:

04-637-2680

אולמות אירועים בשרון כשרים למהדרין

כשרות מהדרין הנה הכשר אשר מקובל על קהילות רבות בקרב הציבור המסורתי והדתי בישראל: דתיים לאומיים, חרדים לאומיים, חרדים, ועוד. במסגרת הפקה של חברה העובדת בתוך גן אירועים בשרון ניתן לדבוק בכשרות זו ובכך להבטיח כי מצבת האורחים שלכם תיהנה ממזון אשר נגיש לה מבחינת נהלי ההלכה.

 

בחרתם כשרות מהדרין? ברוב המקרים בחרתם נכון בשביל האורחים


למעט במקרים חריגים, בהם אתם מקהילות דתיות ספציפיות בהן אתם יודעים מהו סוג הכשרות המקובל, ברוב החתונות והאירועים שתארגנו, הכשר מהדרין יהיה בדיוק מה שתזדקקו לו בשביל לספק נחת לאורחים שלכם. בכל מקרה אחר, בו אתם מגיעים ממשפחות דתיות המקפידות קלה כחמורה, מומלץ לכנס דיון משפחתי, לברר מהו סוג הכשרות המקובל, על כל פרטיו, ולדרוש זאת מחברת ההפקות של אולם אירועים בשרון. כשהיא מנוסה, היא תוכל לדאוג להביא קייטרינג שמטפל בכל כשרות שהיא.

 

הצגה מלאה של פרטי הכשרות באולם או בגן האירועים


חברת הפקות המתמחה בארגון אירועים במסגרת גן אירועים בשרון או אולם אירועים בשרון מחויבת לספק לכם את כל המידע על הכשרות, כולל הצגת תעודת כשרות. תעודת הכשרות – מטרתה מממשת מספר יעדים: היא מוודאת שהמזון כשר על פי הנהלים שאתם מכירים והזמנתם, היא מוודאת שנעשה שימוש כשר בכלים של הכנת המזון ושימורו, והיא מבטיחה שהטיפול במטבח הוא על פי נהלי ההכשר בו בחרתם, במקרה זה – הכשר מהדרין. כשאתם סוגרים מול חברת הפקות, דרשו לראות תעודת כשרות המעידה על אותו אולם אירועים בשרון ככשר.


הגשת מזון כשר במתכונת כשרה לכל אורך האירוע


כשהתפריט שלכם מאוגד בתעודת כשרות, פירוש הדבר שלכל אורך האירוע יוגש רק מזון כשר, שלא נטבל או עורבב עם מזון מהתפריט הנגדי (בשרי עם חלבי או להיפך), ואשר נעשה שימוש רק בכלים שהוכשרו לטיפול בסוג המזון הכשר אשר הזמנתם. אולמות אירועים כשרים למהדרין הם אולמות שיספקו לכם תפריט מהדרין לכל אורך האירוע ללא חשש מ- "מפגש" עם משהו שונה. כך, אתם יכולים להיות בטוחים כי אותו גן אירועים בשרון או אולם אירועים בשרון הוא מסגרת שתואמת לנהלי הכשרות עליהם בניתם כשתכננתם את האירוע.