צור קשר

אנא מלאו את טופס - צור קשר

לפרטים וקביעת פגישה:

04-637-2680

אולמות אירועים כשרים למהדרין באזור השרון

אם אתם מחפשים להתחתן באווירה דתית ומיוחדת במינה, כשכל נדבך באירוע שלכם כשר למהדרין, יש לכם למי לפנות. אנו ממליצים לבחור באולם האחוזה שבמתחם האירועים "אגדת דשא", ובכך לספק לעצמכם את כל הסיבות לשמוח בחתונה דתית מענגת במיוחד שתיגע בכולכם: בכם כזוג מאושר, באורחים שלכם ובחבריכם הקרובים ביותר, לרבות בני משפחתכם כמובן.

אולם אירועים "האחוזה" – המקום לחגיגת חתונה דתית כשרה

המקום ניתן להפרדה בין גברים ונשים ומספק את האווירה החמימה ביותר לאירוע שלכם. האולם מעוצב בסגנון וינטייג' אינטימי ויחד עם זאת מיטב הריקודים והשמחות התחוללו בו. אולם "האחוזה" הוא אחד מהאולמות המבוקשים ביותר עבור הציבור הדתי.

לינה לילה לפני האירוע בסוויטת פאר

הדבר האחרון שאתם רוצים הוא להגיע בלחץ לאירוע הכי מענג שלכם, הלא כן? לכן, אתם יכולים ללון בסוויטה כשרה למהדרין בקרבת האולם, במתחם "אגדת דשא". הסוויטה מספקת לכם את כל התנאים של זו שבבית מלון תיירותי, רק שכאן – כל דבר כשר למהדרין, מחדר האוכל ועד לפריטי הכיבוד שיחכו לכם בחדר. יום ההגעה לסוויטה יכול לשמש אתכם גם לטיול במרחבים הירוקים של השרון.

הגעה לחתונה בשיא אונכם

לאחר לינה בסוויטת הפאר שלנו, כשתגיעו לאולם – תוכלו לזכות את עצמכם באושר עילאי, כשמצבור האנרגיות בשיא. האורחים שלכם כמובן ישמחו מאד לראות אתכם במצב זה, והדבר לכשעצמו יתרום לעוצמתו של האירוע ולשמחה שעתידה להתחולל בו.

מאכלים כשרים למהדרין בכל סוגי המטבחים

אנו מספקים כשרות חלבית, בשרית, בשרית עם דגים כנגד ברכת "מים אמצעיים", פרווה, וכל סגנון אחר בו תחפצו. המאכלים הכשרים שלנו כוללים סוגיות נכבדות מהמטבח היהודי העתיק, לצד מאכלים חדשניים ומקוריים של הקייטרינג שלנו.

אגדת דשא – מתחם האירועים שלכם בשרון הירוק

אם אתם מעוניינים בחתונת בוטיק פר אקסלנס, ששמחה בלתי מוגבלת תהיה חלק ממנה, חברותא בין הגברים וריקודים בין הנשים ייווצרו כלאחר יד, והכל – באווירה מפוארת ורוויית אנרגיות, אנו ממליצים לכם להתארח אצלנו באגדת דשא. כאן, תוכלו ליהנות מסוויטה יוקרתית, ולפגוש את האורחים שלכם באולם יום למחרת. אולם "האחוזה" הוא המפואר שבמקומות האירועים שלנו, והוא ללא ספק המומלץ מכולם לחגיגת חתונה דתית כשרה וגדולה.

0.3215544