צור קשר

אנא מלאו את טופס - צור קשר

לפרטים וקביעת פגישה:

04-637-2680

גני אירועים כשרים למהדרין באזור השרון

מעוניינים להתחתן בחתונה דתית כשרה למהדרין בגן אירועים בשרון בעל אוריינטציה חסרת תקדים לקהל שלכם? כאן תוכלו למצוא אוזן קשבת לכל הצרכים שלכם כקהל דתי. אגדת דשא הנו מתחם אירועים בשרון. המתחם כולל גן אירועים, אולם אחוזה מפואר ועוד מקומות לבחירתכם. המתחם הנו מתחם אינטימי המציע שירותי הלנה לזוג המאושר לפני האירוע. כך, אתם מתייצים לאירוע בזמן, ללא לחץ, וללא אובדן הקסם שבהגעה תחת תנועה צפופה ופקוקה.

האולם מספק את כל סוגי הכשרויות


כשרות מהדרין, כשרות בד"צ, ועוד. אנו משרתים קהלים רבים מאד בציבור הדתי מכל קצוות הקשת, ומסבים להם הנאה מלאה מהאירוע. חתונה דתית ב- "אגדת דשא" היא ללא ספק אחד האירועים המענגים ביותר והמדוברים ביותר שיהיו לכם. אם יש לכם המשאבים הנכונים והרצון לחדד את איכות החתונה, בחרו במתחם האירועים בשרון - אגדת דשא, ותשמחו ובגדול!

מבחר גדול של מקומות לאירוע

ניתן לבחור מקרב לא מעט גנים ואולמות אירועים בשרון. מקום האירוע שלכם הוא המקום הכי אינטימי ויחד עם זאת הכי חשוב לכם גם ברמה התדמיתית מול האורחים. חשוב לבחור אותו בהתבסס על מחשבה רבה. במתחם "אגדת דשא" לבטח תמצאו את המקום המתאים לכם ביותר, זה אשר ישמח את לבבכם ויגרום לאירוע שלכם לפרוח במלוא מובן המילה.

נופים מרהיבים יקחו אתכם להפליג בדמיון

אם האירוע מתקיים בשעות היום, אתם תיהנו מצמחייה ירוקה וגם פרחונית, ומנופי ירק מסביב לכם באחד האזורים הירוקים ביותר בישראל. אם האירוע מתקיים בערב, תיהנו מתאורת הבוטיק המעוצבת שלנו, בשילוב עם פריטי ריהוט מעוצבים ומפוארים שתוכננו על ידי אדריכלים מובילים בענף אולמות אירועים בשרון.


האולם מספק את כל שירותי האירוע קומפלט

קייטרינג אירועים, הפקה מלאה לאירוע, התווית הסילבוס שלו באופן משכנע ומושלם – כל אלו הם רק חלק ממה שבאגדת דשא יעשו עבורכם בשביל לגרום לאירוע שלכם לנסוק מעלה מעלה. הריקודים כאן יהיו הכי שמחים והכי מקפיצים, החברותא בין הגברים ובין הנשים תהיה ללא ספק פוריה ובלתי נשכחת, ייווצרו המון חברויות חדשות זה בטוח!

אגדת דשא – מתחם אירועים יוקרתי

אגדת דשא הנו מתחם אירועים בשרון הירוק, והוא מציע חתונות בשרון במיוחד לציבור הדתי. אנו מספקים לכם לינה בסוויטה יוקרתית לפני האירוע ודואגים להצלחתו המלאה. אם אתם לא יכולים לחכות, צרו אתנו קשר והתחילו לתכנן את חתונתכם כבר מעכשיו!