אודותינו

כל מה שרציתם לדעת אודות אגדת דשא באחוזה

במתחם כ 2400 מ"ר בנוי ובתוכם:

אולם האחוזה והחצר – אולם אירועים מוקף בחלונות המשקיפים לנוף פרדסים ומתנשא לגובה של כ-10 מטרים. משמש היכל לעריכת אירועים בהיקף של כ-800 איש. לאולם חצר יפה ומטופחת ניצבת על שטח של כ-2.5 דונם משמשת לעריכת אירועי קיץ תחת כיפת השמיים ו/או קבלת פנים בתפוסה של כ-700 איש לאירוע.

אודות אולם האחוזה והחצר | גלריית אולם האחוזה והחצר

גן הטרסה – מתחם אירועים פתוח המשתרע על כ-4 דונם ונבנה בשנת 2013-2012. משמש לעריכת אירועי קיץ תחת כיפת השמיים ומשקיף על פרדסים ומטעי אבוקדו, תפוסתו כ-800 איש.

אודות גן הטרסה | גלריית גן הטרסה

אולם לאירועים קטנים, הגלריה – מרכז מבקרים המשמש לאירועים אינטימיים, המכיל עד כ-150 אורחים.
סוויטות ובית ההארחה המשוחזר המשמש להתארגנות ולינה ומשומר ברוח המאה ה-20.
קיראו עוד על מלון הבוטיק

אודות מלון הבוטיק | גלריית מלון הבוטיק

מטבחי האחוזה – מטבחים מקצועיים המשמשים להכנת ארוחות לאירועים במקום ומציעים תפריטים מגוונים לכל אוכלוסיה: החל ממטבח דרום-אמריקאי ובשרי ועד ארוחות לחתונות צמחוניות וטבעוניות על פי דרישה. כשרות ניתנת על ידי הרבנות ועל פי דרישה ניתן גם לקיים כשרויות מהודרות יותר. המטבחים נמצאים בפיקוח ואישור משרד הבריאות.
היתר המתחם הינו לצמיתות. (בכפוף לעמידה בתנאים).

אגדת דשא באחוזה

המקום הוקם בשנת 1990 ופעיל משנת 1991. מתחם אגדת דשא באחוזה ממוקם על גבעה בלב פרדסים, במקום היסטורי שנוסד בשנת 1928 כחווה חקלאית לקליטת עלייה
ומימוש החזון הציוני של ההתיישבות בארץ ישראל. במתחם מבנים שהוקמו באותה תקופה לצורך השימוש של החווה החקלאית בסגנון חומה ומגדל (תל חי).

קיראו עוד על הרקע ההיסטורי של אגדת דשא באחוזה
המתחם אגדת דשא באחוזה כולל חניונים ודרכי גישה, עבר שינוי תב"ע ויועד לגנים ואולמות לאירועים. המתחם מחזיק ברישיון עסק מלא,
באישור משרד הבריאות, איכות הסביבה, משרד לביטחון פנים וכיבוי אש, משטרת ישראל והוועדות לתכנון ובנייה.

נגישות
השאירו הודעה

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

קבלת פנים אירועים פרטיים במתחם אגדת דשא