אירועים עסקיים

לוקחים חלק גדול בעולם של האירועים העסקיים בארץ אירועים עסקיים אירועי חברה כנסים ימיי יון מופעים הופעות נשפים...

מהאירועים שהעובדים שלכם זוכים להכיר אתכם מזווית אחרת, את מי שאתם ומה אתם מחוץ לכותלי העבודה.
לעודד וליצור חוויה חדשה ממקום העבודה, לעורר מוטיבציה וגיבוש העובדים. אנחנו מומחים באירועי חברות גדולות וקטנות חיבור של טבע פסטורלי. אוכל טוב, צוות מיומן ומקצועי המקום שלנו בנוי משנת 1929 כאחוזה העתיקה בין פרדסים מכאן התחילה ההתיישבות של ארץ ישראל ניתן לקיים במקום סיורים מרכז מבקרים, ולהפיק את כל סוגי האירועים עם תפריטים מגוונים כגון צמחוני טבעוני בשרי עם מגוון אפשרויות הגשה.

חוויה מתאימה לצרכים של החברה שלכם

השילוב של טבע, שלווה וציוד טכנולוגי חדיש מקנה לאגדת דשא את אפשרות להיות אחד מהמקומות המובילים בארץ לאירועי חברה וקד"מ.

אנחנו נעזור לכם לבנות את האירוע המושלם, ברשותנו מאגר ספקים גדול שיעמוד לרשותכם בבניית האירוע. אצלנו חושבים שגם אירועי חברות צריכים להיערך במקום שכולו טבע ואנרגיות שירשים את קהל המוזמנים. חברה הרוצה מקום מיוחד בעל ערך היסטורי יכולה למצוא אותו אצלנו באחוזה.

"לקוחות שבוחרים בנו כל פעם מחדש
אגדת דשא באחוזה לא באמת צריכה סיבה,
אגדת דשא היא הסיבה .”

דובי אייפנברג

אירועי חברות וקידומי מכירה

באחוזה לא חוסכים במאמצים ובהשקעה כדי לערוך אירועי חברה ברמה הגבוהה ביותר, שיהוו חוויה בלתי נשכחת הן למנהלים והן לעובדי החברה.

אם אתה מנהל בחברה ומעוניין לעשות אירוע לחברה, לעשות משהו מיוחד, אולי מסיבת קוקטיל מושקעת? אולי קבלת פנים ומסאז'ים בגן שכולו טבע?
אצלנו ב"אגדת דשא באחוזה" ימצאו לכל אחד ואחת מכם את האירוע המתאים לו, מאירועי חברה קטנים או גדולים ועד להפקות קד"מ. 
השילוב של טבע, שלווה וציוד טכנולוגי חדיש מקנה לאגדת דשא את אפשרות להיות אחד מהמקומות המובילים בארץ לאירועי חברה וקד"מ. אנחנו נעזור לכם לבנות את האירוע המושלם, ברשותנו מאגר ספקים גדול שיעמוד לרשותכם בבניית האירוע. אצלנו חושבים שגם אירועי חברות צריכים להיערך במקום שכולו טבע ואנרגיות שירשים את קהל המוזמנים. חברה הרוצה מקום מיוחד בעל ערך היסטורי יכולה למצוא אותו אצלנו באחוזה.
האחוזה מסמלת את ההתפתחות של ההתיישבות הציונית בארץ ישראל ומשמרת את האירועים ההיסטוריים שהתרחשו בשנים אלה. מקום זה מהווה תפאורה משולמת עבור אירועים, וכשמדברים על הפקת אירועים עסקיים, מתכוונים לאירועים אשר נערכים במיוחד עבור חברות, גופים ציבוריים או מוסדות שונים: ערבים חגיגיים, אירועי מצטיינים, טיולים ונופשים לעובדים, פעילויות גיבוש שונות, קידום מכירות וכן הלאה. את כולם ניתן לעשות אצלנו בגן.
בצד הקולינרי, אירועי חברה באחוזה לא דומים לשום אירוע אחר. המנות המוקפדות מעשי ידי השף המוכשר (ממטבחה של דונה פלור) הן מהמשובחות ומהמיוחדות שניתן למצוא בגני האירועים בארץ. האוכל הוא בשפע וכולל עמדת מיני טאפסים, בשרים איכותיים בסגנון דרום אמריקאי ועמדות הגשה רבות ומגוונות להפליא.
מנות לדוגמא: קרפצ'יו פילה עגל, סינטה צרובה במרינאדה ים תיכונית, טונה אדומה צרובה על פלטה לוהטת וסביצ'ה סלומון.
באחוזה לא חוסכים במאמצים ובהשקעה כדי לערוך אירועי חברה ברמה הגבוהה ביותר, שיהוו חוויה בלתי נשכחת הן למנהלים והן לעובדי החברה.

מקום לאירועים עסקיים בשרון עם מיקום מרכזי ומראה ירוק

אירוע עסקי צריך להתקיים במקום מרכזי ונגיש. כאשר מדובר על ערב חברה, המקום צריך להיות נגיש לכל עובדי החברה המתגוררים, סביר להניח, במקומות שונים. כאשר מדובר על ערב השקה או מפגש עסקי, המיקום המרכזי הוא חשוב אפילו יותר.
עם זאת, המקום צריך להיות מקום מיוחד, בו יחושו משתתפי האירוע את האווירה הקסומה, למצוא את עצמם בין עצים, פרחים, מפלי מים וצמחיה יפהפיה. כל אלה ימתגו את החברה שלכם כאלגנטית ויוקרתית "אגדת דשא באחוזה" עונה הן על קריטריון המיקום המרכזי – זהו מקום לאירועים עסקיים ואירועים אחרים הנמצא בשרון, אך הוא מספק בהחלט את תחושת הניתוק, התחושה שהמקום כולו שייך למשתתפי האירוע.
חצר האחוזה, גן האחוזה, האולם היפהפה והגלריה מספקים אווירה נפלאה לאירוע עסקי מכל סוג.

ממסיבת ריקודים ועד מפגש עסקי

"אגדת דשא באחוזה" הוא מקום לאירועים מגוונים. הוא מספק תנאים מצויינים לאירועים עסקיים שונים באופיים. אם מדובר על ערב חברה, האולם וחצר האחוזה עומדים לרשותכם. בחצר פינות ישיבה נעימות בו יכולים להתמקם אלה שמעוניינים באווירה רגועה לעומת האולם בו יכולה להיערך באותו זמן מסיבת ריקודים עם סאונד ותאורה איכותיים.
מפגש עסקי באווירה יוקרתית ורצינית ניתן לקיים בגלריה, "החדר הסגלגל" של "אגדת דשא באחוזה". חדר זה מתאים לאירועים קטנים והוא מעוצב בסגנון יוקרתי ועתיק ואף מספר בתמונות היסטוריות את סיפורו של מבנה האחוזה שהוא בן למעלה ממאה שנה.

הלקוחות שלנו אומרים

נגישות
השאירו הודעה

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

קבלת פנים אירועים פרטיים במתחם אגדת דשא