בית האחוזה

בית האחוזה – מבנה היסטורי משנות ה-20 של המאה הקודמת מבנה לשימור שעבר שיחזור מעוצב ומרוהט ברוח התקופה של ארץ ישראל הישנה והנוסטלגית ומשמש כמלון בוטיק. בבית האחוזה ניתנת האפשרות לבני הזוג ולמשפחה או החברים ללון בליל החתונה במקום בסוויטות מפנקות וברוח המאה ה20. המבנה מעוצב בסגנון קולוניאליסטי.

בקומה הראשונה שולחנות אירוח מסוגננים, סלון עתיק, פסנתר ונברשות מהמאה ה-18. בקומה השנייה ארבע סוויטות לחתן ולכלה בני המשפחה או החברים. בסוויטות ריהוט עתיק וג'קוזי מפואר וחדיש. ממרפסות האחוזה משקיפות על הגן ועל האורחים וכך יכולים החתן והכלה לראות את התכנסות האורחים בגן.

בגן האירועים "אגדת דשא באחוזה" ישנן גם אופציות לינה בבית האחוזה ובסוויטות. ניתן ללון בתפוסה של עד 8 סוויטות בהן יכולים הזוג והמשפחות או/ו החברים יכולים להגיע לפני תחילת האירוע, להתארגן בסוויטות ובסיום האירוע לחזור וללון בבית האחוזה או הסוויטות. 

בית האחוזה הינו מבנה היסטורי מתחילת ההתיישבות בשנת 1928. המבנה מיועד לשימור ועבר שיחזור, עוצב ורוהט בסגנון קולוניאליסטי וברוח התקופה. ניתן להשקיף על הגן ממרפסות האחוזה ולהתבונן באורחים המגיעים. 
בקומה הראשונה בבית האחוזה ישנו לובי ובו שולחנות אירוח מסוגננים, סלון עתיק, פסנתר ונברשות מהמאה ה-18, סלון ומטבחון. בקומה השנייה ארבע סוויטות עם ג'קוזי, ובהן ריהוט עתיק וג'קוזי מפואר וחדיש. אופציה לבני הזוג ולמשפחה ללון יחד במקום בליל החתונה ליהנות מאווירה קולוניאליסטית ייחודית. במקום ארבע סוויטות נוספות בנפרד מבית האחוזה המשקיפות על הנוף ומקיפות את הגן לטובת אורחים נוספים המגיעים מרחוק או מעוניינים ללון במקום.


בסופי שבוע ניתן להזמין את חדרי המלונית כמקום לבילוי רומנטי, וכנקודת מוצא לטיולים באזור קיסריה זיכרון יעקב והסביבה. 

מלון בוטיק עבור הזוגות המתחתנים ובני משפחתם שהופכים להיות אדוני האחוזה ביום חתונתם

גלריה

טעימה בעיניים מבית האחוזה והסוויטות

נגישות
השאירו הודעה

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

קבלת פנים אירועים פרטיים במתחם אגדת דשא