חתונות

חתונות אצלנו באחוזה

אחד המרכיבים החשובים בבחירת אולם אירועים זה ה-מיקום! שיהיה נגיש להגעה לכל האורחים אנחנו בגני אגדת דשא באחוזה ממוקמים בפרדס חנה במיקום מעולה פחות מ5' קילומטר מכביש 6,4,2 קרובים למרכז הארץ אך גם נגישים לאזור הצפון

אולם חתונות בשרון עם אווירה מיוחדת

"אגדת דשא באחוזה" משלב בין אלמנטים היסטוריים וייחודיים לבין עיצוב חדשני ומודרני וגם שימוש בכל האמצעים החדישים ביותר בכדי להעצים את המוזיקה, התאורה ולסחוף את האורחים.

זה המקום לקיים בו חתונה אשר בה חשוב לספק לכל אחד מן האורחים את הבילוי בו הוא חפץ – בילוי פרוע על רחבת הריקודים, בילוי רגוע באחת מפינות החמד במקום וכמובן שילוב ביניהם. מושלם לעונות השנה, חורף, קיץ ואירועי טבע.

אולם, גן ומבנים מעניינים במקום אחד

בשל המיקום האטרקטיבי, ניתן למצוא אולמות חתונה בשרון בשפע. כמעט בכל קיבוץ או מושב ישנו אולם אירועים. עם זאת, ניתן למצוא גם את המקומות המיוחדים בעיצובם או שמסתתר מאחוריהם סיפור מעניין. "אגדת דשא באחוזה" הוא דוגמה לאולם חתונות בשרון המשלב אלגנטיות יחד עם אווירה כפרית וסיפור מעניין – אווירת אירועי שישי מנצחת.

האולם מנציח למעשה את האחוזה שנבנתה במקום לפני כמאה שנה ממש באותו מקום. המקום כולל מבנים היסטוריים אשר נבנו עוד בתקופה בה ניטעו בו פרדסים. העיצוב העתיק והתמונות מן התקופות השונות הנמצאים בגלריה יכולים לשמש רקע לאירועים קטנים ויוקרתיים.

המקום מציע גם אולם יפהפה ורחב בעל דלתות שקופות דרכן ניתן להשקיף על החצר – מושלם לחתונות חורף, חצר מקסימה הכוללת פינות ישיבה, צמחיה ומפלי מים וגם גן עם צמחיה טרופית, בריכת נוי והפתעה לחובבי מכוניות עתיקות – תערוכה של רכבי אספנות.

נגישות
השאירו הודעה

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

קבלת פנים אירועים פרטיים במתחם אגדת דשא