גן אירועים בחדרה

חתונות

רוצים לעשות אצלינו אירוע?
רוצים לעשות אצלינו אירוע?

גן אירועים באזור חדרה נמצא ממש על צומת הדרכים המחבר את מרכז הארץ והדרום עם צפון הארץ ולכן ההגעה אליו נוחה, במיוחד כשישנם אורחים מהצפון ומהמרכז. אז למה עוד כדאי לבחור אגדת דשא מבין כולם..?

האחוזה שעל הגבעה

אם אתם מחפשים גן אירועים ליד חדרה, עומדות בפניכם לא מעט אפשרויות, אך לא כל מקום הוא אחוזה יפהפיה בה תמצאו שילוב מנצח של חצר קסומה מרוצפת דק, אולם אלגנטי ויוקרתי, גלריה עם ריהוט עתיק וגן עם מכוניות עתיקות! כן, יש כזה גן אירועים בחדרה – "אגדת דשא באחוזה". זה המקום לקיים בו אירוע בלתי נשכח, החל מאירועים קטנים ועד לחתונה הכוללת משתתפים רבים. ואם תרצו, במקום ישנו גם מלון בוטיק להשלמת החוויה על ידי לינה במקום היפה בו זה עתה נישאתם או חגגתם את האירוע שלכם.

חופה בחתונה צמחונית

בעבר אירועים רבים היו נחגגים באולמות שבפאתי הערים. היום כל זוג שמתחתן, או משפחה המעוניינת לחגוג אירוע חשוב כמו בר מצווה או בת מצווה, לא מתפשרים על איכות. ניתן למצוא גני אירועים איכותיים בהם ישנו שילוב של גן יפהפה יחד עם אולם אלגנטי.

גני אירועים בשרון נמצאים לרוב בסביבה כפרית יותר, אך אין הדבר אומר שהם נמצאים בקצה הארץ על צוק מבודד. ניתן למצוא גן אירועים בחדרה, נתניה או בחלקו הפנימי יותר של השרון אשר האווירה בהם ירוקה למרות מיקומם במרחק של חצי שעה עד שעה מאזור המרכז.

גן אירועים בחדרה שהוא חוויה לכל החושים

"אגדת דשא באחוזה" אינו רק גן אירועים הנמצא במרחק של כ-10 דקות בלבד מחדרה. יש למקום עבר רחוק עם ניחוח של פרדסים. כשתיכנסו למקום תרגישו מיד באווירה של מקום עתיק במובן הטוב של המילה: הריהוט העתיק בגלריה, רכבי האספנות הפזורים ברחבי הגן – כל אלה רומזים על כך שהאחוזה נבנתה כבר לפני יותר ממאה שנה! היום, עתיק משתלב כאן היטב עם חדש. העתיק מתבטא באווירה המיוחדת, אך אתם תקבלו את רחבת הריקודים עם הסאונד והתאורה הטובים ביותר, אוכל צבעוני עם טעמים מיוחדים – הכל בכדי שהאירוע שלכם יהיה חוויה לכל החושים.

גלריה

גלריית גן אירועים בחדרה באגדת דשא
נגישות
השאירו הודעה

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

קבלת פנים אירועים פרטיים במתחם אגדת דשא