חתונה בחורף

חתונות

רוצים לעשות אצלינו אירוע?
רוצים לעשות אצלינו אירוע?

בעת חיפוש מקום לקיום חתונה בחורף, כדאי לבדוק כי כל האפשרויות פתוחות בפניכם וכי המקום מוכן לכל תנאי מזג האוויר. בואו לעשות היכרות עם אגדת דשא

כל היופי שבטבע

המחיר הינו אחד הפרמטרים החשובים בדרך לקביעת התאריך ליום הגדול, והחורף ידוע בענף האירועים בזכות המחירים הנוחים שלו. באגדת דשא תוכלו ליהנות מהצעה סופר אטרקטיבית לחתונה בחורף, לחודשים נובמבר-דצמבר. העיצוב המוקפד שיקלע בדיוק לטעמכם, הבר, התאורה וההגברה – כולם כלולים בחבילה ומבטיחים לכם ראש שקט בדרך לחופה.

הקסם של החורף מחכה לכם

ישנם זוגות אשר עבורם חתונת חורף היא ברירת מחדל בשל מחירה הנמוך, אך ישנם זוגות הבוחרים לקיים חתונה בחורף. לחורף יש את הקסם שלו שמתחבר מצויין עם סיפורים, משפחתיות ואווירה חמימה. גם עיצוב בסגנון עתיק הכולל בתוכו ריהוט מעץ בסגנון כפרי מוסיף בהחלט לאווירה הנעימה.

"אגדת דשא באחוזה" הוא בדיוק המקום אשר ישרה קסם מיוחד על חתונה בחורף. אם מדובר על חתונה קטנה, ניתן לקיים אותה בגלריה המיועדת לאירועים קטנים. הגלריה היא נפלאה לחורף וכוללת את כל האלמנטים שישרו את החמימות, המשפחתיות והקירבה שכולנו אוהבים לחוש בחורף. העץ בגלריה משרה חמימות באופן מיידי. גם הריהוט היוקרתי והמיוחד והתמונות ההיסטוריות של האחוזה משנים עברו משרים ללא ספק אווירה מיוחדת המתאימה במיוחד לחורף.

אולם הפאטיו והחצר של אגדת דשא

זה היה סיפור של חתונת חורף...

חתונה בחורף היא חתונה מיוחדת ובעלת קסם משלה. בחורף, בעלי אולמות וגני אירועים יכולים להקדיש לאירוע שלכם את כל תשומת הלב עד לפרטים הקטנים וזאת במחיר זול יותר מאשר בקיץ.

עם זאת, חתונות בחורף צריכות להתקיים במקום שיספק לכם את כל התנאים לקיום החתונה גם במזג אוויר שאינו אידיאלי. קיום חתונת חורף בגן אירועים הכולל בתוכו גם אולם חתונות יפהפה הוא מצויין. כך ניתן לתמרן ולקיים חלקים מן החתונה בחוץ וחלקים ממנה בפנים, או במידה ומזג האוויר גשום, לקיים את כל החתונה באולם ללא בעיות.

מקום לחתונה נפלא גם לימי חורף שמשיים

כידוע, ישראל היא לא אירופה ולכן החורף בה אינו קפוא וכולל לא מעט ימים חמימים ונעימים בהם ניתן לבלות בכיף בחוץ. אגדת דשא באחוזה מציעה גם את המקומות בהם ניתן להתכנס במזג אויר קר כמו האולם היפה או הגלריה, וגם מקומות בהם ניתן לבלות בכיף בחוץ. חצר האחוזה המלאה בפינות ישיבה או גן הטרסה בו אפשר לטייל וליהנות מן היופי.

גלריה

גלריית חתונה בחורף באגדת דשא
נגישות
השאירו הודעה

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

קבלת פנים אירועים פרטיים במתחם אגדת דשא