חתונה בקיץ

חתונות

רוצים לעשות אצלינו אירוע?
רוצים לעשות אצלינו אירוע?

חתונה בקיץ באחוזה מן האגדות

שילוב של גן יפהפה, חצר נעימה עם פינות מוצלות ועטופות צמחיה וכמובן אולם יפהפה המשקיף אל החוץ אך טומן בחובו אוצר יקר במיוחד בקיץ - מיזוג אויר, הוא שילוב מנצח. בואו גם אתם לקיים חתונת קיץ באגדת דשא

אם אתם מחפשים מקום לערוך חתונה בקיץ שיספק לכם את כל התנאים המפנקים יחד עם אווירה מיוחדת וסיפור מרתק, "אגדת דשא באחוזה" הוא המקום המתאים עבורכם. גן האירועים הקסום הזה נמצא על גבעה המשקיפה על שדותיו ונופו של צפון השרון. במקום נבנתה לפני כמאה שנים אחוזה שדייריה נטעו פרדסים סביבה.

לאחר מכן הפכה לבית ספר ועברה עוד גלגול או שניים עד שהפכה לגן אירועים יפהפה המספק לאורחיו הכל: ציוד חדיש, עיצוב אלגנטי ויוקרתי, מבנים היסטוריים ומעניינים הפרושים בשטח האחוזה, חצר המרוצפת בחלקה דק ובחלקה ישנן פינות ישיבה עטופות פרחים ועצים וגם גן בו יכולים האורחים להעביר זמן בשיטוט בשבילים.

תארו לכם חתונה בקיץ בה נהנים האורחים מרוח נעימה המגיעה אל הגבעה, פינות מוצלות ונעימות וגם מחצר בה יוכלו להנות מן השמש. הוסיפו לכך גם את הגלריה המשדרת אווירה יוקרתית ועתיקה במיוחד וגם רכבים עתיקים המחכים לכם בין שבילי הגן וקבלו חתונת קיץ מושלמת.

חתונות בקיץ - זמן מושלם להתחתן בשרון

לא סתם נכתב שיר שמודיע כי "בקיץ הזה תלבשי לבן". אכן זוגות רבים מעדיפים לקיים חתונה בקיץ, בתקופה שבה שעות האור הן רבות, וגשם פתאומי לא יכול לשבש את חופה או את החלק של החתונה שנערך בחוץ. חתונות בקיץ הן פופולאריות ולכן בתחום החתונות הקיץ הוא העונה הבוערת מכל הבחינות.

הקיץ נותן אפשרויות רבות יותר לחגוג את החתונה בדיוק כפי שאתם רוצים, חתונה בקיץ כוללת בתוכה את המרכיבים המיוחדים לכם ולהפוך אותה לחתונת קיץ מיוחדת משלכם. בכדי לערוך חתונה מיוחדת, צריך למצוא גם את המקום אשר מעמיד לרשותכם אפשרויות רבות.

גלריה

גלריית חתונה בקיץ באגדת דשא
נגישות
השאירו הודעה

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

קבלת פנים אירועים פרטיים במתחם אגדת דשא