חתונה טבעונית

חתונות

רוצים לעשות אצלינו אירוע?
רוצים לעשות אצלינו אירוע?

באגדת דשא תוכלו לערוך חתונה טבעונית מלאה במטעמים אשר יגרמו לחבריכם הקרניבורים (ואפילו הצמחונים) להשתאות מול המבחר הגדול והטעמים המעולים השונים

חתונה טבעונית בתוך הטבע

אם אתם טבעונים או אם החלטתם לערוך חתונה טבעונית אין ספק שהטבע זורם בעורקיכם. בתור שכאלה בוודאי תחפשו מקום הטובל כולו בירוק, שינתק אתכם ואת אורחיכם מן העירוניות הצפופה, קצב החיים המהיר ויכניס אתכם לאווירה שלווה, רגועה ומלאה מרחבים ירוקים. אגדת דשא הוא מקום נהדר לכך. בלב השרון, על גבעה הממוקמת מזרחית לחדרה, כשהוא מוקף פרדסים שמפיצים ניחוח מתוק נמצא המקום.

אגדת דשא הוא לא רק גן אירועים יפהפה. זהו מקום מלא סיפורים והיסטוריה. מבנה האחוזה העתיק הבנוי אבן הוקם עוד בתחילת המאה שעברה. המתיישבים עסקו בגידול פרדסים. מבנה האחוזה עבר עוד כמה גלגולים וגם שימש כבי"ס חקלאי. טבעונות וחקלאות (העוסקת בצומח) קשורות היטב זו בזו כך שזהו מקום נהדר לערוך בו חתונה טבעונית מכל הבחינות.

עיצוב אולם הפאטיו לחתונה

טעימה מהחתונות הטבעוניות באגדת דשא

התקופה שלנו מתאפיינת בחיבור מחודש לטבע, בניסיון לחזור לפשטות, להסתכל טוב יותר סביבנו ולהתקיים מן העושר שהטבע מציע לנו עם עיבוד מינימלי של המזון וגם ללא אכילת מוצרים מן החי בכלל. הטבעונות הולכת ותופסת מקום נכבד כך שהיום בכל מסעדה ישנן מנות טבעוניות במבחר גדול יחסית, ישנן מסעדות אשר מבוססות על טהרת הטבעונות בלבד ותכניות בישול נחשבות מקדישות חלק גם לבישול טבעוני. גם חתונה טבעונית היום כבר אינה זוכה להרמת גבה אלא הפכה לטרנד אשר הולך ותופס תאוצה.

אולי יעניין אתכם לקרוא גם על חתונות חלביות באגדת דשא

מקום טוב באמצע

מחפשים מקום ירוק וכפרי אך גם קרוב ונגיש? "אגדת דשא" נמצאת בדיוק במקום הנכון. לב השרון הוא אזור כפרי וירוק השומר שנים על ציביון כפרי, חקלאי ואווירה של פעם. עם זאת, הוא קרוב למרכז- כחצי שעה נסיעה מתל אביב. חדרה וסביבתה נגישות מאוד גם לאזור הצפון – למגיעים מכיוון העמקים. למקום נגיש ומרכזי ישנו יתרון רב. האורחים מגיעים רעננים ומלאי אנרגיות ולא לאחר סיבובים בלתי נגמרים. חתונה טבעונית תותיר אותם רעננים וקלילים גם לאחר ארוחה עשירה.

מנות טבעוניות לא יוצרות תחושת כובד כמו מנות בשריות. המנות הן צבעוניות, ועשירות בטעמים והמגוון הוא רחב. בבופה או על השולחנות יחכו תבשילי ירקות וקטניות עשירים, סלטים מרעננים, מאפים, ירקות צלויים עם טחינה. האורחים יופתעו גם עד כמה קינוחים טבעונים יכולים להיות טעימים ומופלאים בחתונה טבעונית.

אולי יעניין אתכם לקרוא גם על חתונות צמחוניות באגדת דשא

גלריה

גלריית חתונה טבעונית באגדת דשא
נגישות
השאירו הודעה

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

קבלת פנים אירועים פרטיים במתחם אגדת דשא