חתונה מיוחדת

חתונות

רוצים לעשות אצלינו אירוע?
רוצים לעשות אצלינו אירוע?

חתונה מיוחדת בין עתיק וחדש

ביקור אחד ב"אגדת דשא באחוזה" יוכיח לכם כי גם במיקום מרכזי באזור חדרה ובגן אירועים בו מסופקים מים וחשמל ניתן לארגן חתונה מיוחדת, את חתונת החלומות במיוחד בשבילכם

"אגדת דשא באחוזה" ממוקמת בליבה של אחוזה שנבנתה על גבעה באזור חדרה. פעם היו במקום פרדסים מלאים בתפוזים. היום תראו במקום את האולם היפהפה, את חצר האחוזה הכוללת פרחים, עצים ופינות חמד, את גן האחוזה שבו, בין הצמחים הטרופיים, תמצאו גם מכוניות עתיקות בהתאם לרוח המקום.

חתונה מיוחדת וקטנה יכולה להתקיים גם בגלריה, שהיא חדר בעל מראה יוקרתי ועיצוב בסגנון עתיק. "אגדת דשא באחוזה" מספקת לכל זוג בדיוק את החתונה המתאימה לו. השילוב בין ציוד חדש ועדכני לסיפור מרתק ומבנים היסטוריים בין שבילי הגן הופכים את המקום לקסם של ממש.

חתונת שיש צהריים באגדת דשא

לישון באחוזה ללילה אחד

רוצים להמשיך את האגדה עוד קצת מעבר לשעות הקסומות של החתונה? לא רוצים לברוח במהירות כמו סינדרלה מהנשף בארמון? כאן תוכלו לאחר הערב מלא החוויות גם לישון במלונית הבוטיק של האחוזה ואפילו להזמין את משפחתכם הקרובה להצטרף אליכם.

איך תירצו לראות את החתונה המיוחדת שלכם?

כאשר מדמיינים בראש חתונה מיוחדת, צצה לרוב תמונה של חתונה באמצע היער, בלב הכרם או על צוק מבודד. היום ניתן לארגן חתונות מיוחדות שאינן בהכרח בלב ליבו של הטבע, ודורשות בשל כך התארגנות מיוחדת לאספקת התנאים הבסיסיים ביותר כמו חשמל ומים.

היום ישנם גני אירועים בעלי קונספט מיוחד, כאלה שיש בהם מוטיב כלשהו החוזר במקומות שונים, גני אירועים השוכנים במבנה מיוחד או כאלה שיש מאחוריהם סיפור מעניין שלא מסתכם רק בהיותם גן אירועים. לכל אחד ישנה אפשרות לארגן חתונה מיוחדת על פי הדברים החשובים לו ומעניינים אותו. החתונה גם לא צריכה להתקיים בקצה הארץ על מנת שהאורחים יחושו בייחודיות שלה… הדבר יכול לבוא לידי ביטוי אפילו בתפריט החתונה.

גלריה

גלריית חתונה מיוחדת באגדת דשא
נגישות
השאירו הודעה

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

קבלת פנים אירועים פרטיים במתחם אגדת דשא