חתונות אינטימיות

חתונות

רוצים לעשות אצלינו אירוע?
רוצים לעשות אצלינו אירוע?

אגדה מלאה בדשא ועוד הפתעות

"אגדת דשא באחוזה" הוא גן אירועים יפהפה, אלגנטי ויוקרתי המתאים לחתונות ואירועים בסדרי גודל שונים, כולל חתונות קטנות. אם מדובר על חתונה קטנה לכמות של עד 300 איש, עומדות לרשות הזוג מספר אפשרויות. אחת מהן היא הגלריה הספונה עץ ומרוהטת בריהוט עתיק ומעוטרת בתמונות מן ההיסטוריה של המקום.

האחוזה בה נמצא הגן נבנתה כבר לפני כמאה שנה והמקום כולל מבנים היסטוריים המשרים אווירה מיוחדת. גם האולם, החצר היפה וגן האחוזה עומדים לרשות הזוג ואורחיו. החצר מלאה בפינות ישיבה בגדלים שונים שסביבן עצים, פרחים ומפלי מים. בגן האחוזה ישנם שבילי הליכה בהם ניתן לטייל בכיף בין הריקודים או לאחר הארוחה.

חתונה היא אחד האירועים החשובים ביותר בחייו של זוג בתחילת דרכו. כל זוג רוצה לשלב בין מספר האורחים המתאים לו לבין מקום מיוחד המעמיד לרשותו את כל התנאים לחתונה מוצלחת.

אולי יעניין אותך לקרוא עם על חתונות קטנות באגדת דשא

חתונת שיש צהריים באגדת דשא

גלריית אירועים אינטימיים באגדת דשא

חתונה קטנה שהיא גדולה

כל זוג הנמצא לפני חתונה רוצה ליצור עבורו ועבור אורחיו את האירוע המהנה ביותר, בו כולם יעבירו זמן בכיף ויצאו עם תחושה טובה. אחת ההחלטות שיש לקבל היא סדר הגודל של האירוע – האם רוצים לארגן חתונה רבת משתתפים או חתונה קטנה ככל האפשר.

ישנם זוגות אשר להם משפחה גדולה ומלוכדת וכמות רבה של חברים, כך שכמות האורחים המוזמנים היא רבה. ישנם זוגות אשר להם משפחות קטנות יחסית או שהם בוררים בפינצטה את האורחים שעימם הם רוצים לחגוג את האירוע הייחודי. לא כולם מעוניינים להזמין את החברה של סבתא או את כל מקום העבודה של ההורים ומעדיפים לחגוג עם הקרובים להם ביותר באירוע קטן ואינטימי. חתונות קטנות אינן מעידות כלל על רמת האירוע.

אולי יעניין אותך לקרוא עם על אירועים קטנים באגדת דשא

גלריה

גלריית חתונות אינטימיות באגדת דשא
נגישות
השאירו הודעה

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

קבלת פנים אירועים פרטיים במתחם אגדת דשא