חתונות קטנות

חתונות

רוצים לעשות אצלינו אירוע?
רוצים לעשות אצלינו אירוע?

חתונות קטנות

חתונות קטנות באגדת דשא מתאפיינות באופי מיוחד. אנו מזמינים אתכם לקרוא ולהתרשם

חתונה היא אירוע של פעם בחיים (לפחות עבור הזוג הצעיר המצפה לה…) ולכן הציפיות מהאירוע הן בהחלט גבוהות. חתונה היא גם אירוע מורכב לתכנון ולביצוע. ידיים רבות לוקחות חלק בהוצאתו לפועל כמו צלם, דיג'יי, סלון כלות וכמובן – המקום בו נערכת החתונה. זוגות רבים מחפשים מקום לחתונה בשרון בשל נגישותו, אווירתו הכפרית ויופיו של האזור.

חתונה מעוצבת באגדת דשא

חתונה עד 150 איש

חתונה עד 150 איש היא אמנם חתונה קטנה, אך אין הדבר אומר שהיא פחות מושקעת. נהפוך הוא. פעמים רבות אלו חתונות בוטיק בהן כל פרט נמצא במקומו. ב"אגדת דשא באחוזה", ניתן לבחור בגלריה לקיום אירוע בסדר גודל כזה. הגלריה היא חדר המעוצב בקפידה ובסגנון עתיק ויוקרתי. הריהוט העתיק, חיפוי העץ והתמונות מעברו של המקום יוצרים אווירה חמימה אך אלגנטית.

חתונה עד 200 איש

לא כל מקום לחתונה בשרון מתאים לחתונה הכוללת עד 200 איש. ישנם גני אירועים בהם כמות כזו של אנשים היא מצומצמת מדי והמקום יראה ריק. כך האווירה שתתקבל היא של קרירות וריחוק. "אגדת דשא באחוזה" בנוי כך שגם חתונות קטנות עד 200 איש יראו מלאות אנשים ושמחה. חלוקת חצר האחוזה לאזורי ישיבה בגדלים שונים מונעת את תחושת הריחוק. חתונה קטנה עד 200 איש ניתן עדיין לקיים בגלריה אך גם באולם ובחצר.

חתונה עד 250 איש

אירוע עד 250 איש הוא אירוע מלא יותר באנשים אשר כולם צריכים לחוש בנוח. "אגדת דשא באחוזה" מחולקת לאולם, חצר בעלת ריצוף דק, מדשאות עם פינות ישיבה וגם גן בעל צמחיה טרופית ובו שבילי הליכה והפתעות (רכבי אספנות למשל…). כך, בד בבד לריקודים באולם, יכולים חלק מהאורחים להעביר את זמנם בגן או בחצר וליהנות מן הפסטורליה והשקט.

חתונה עד 300 איש

חתונה הכוללת עד 300 איש היא חתונה לא גדולה יחסית אך גדולה מספיק בכדי שבעלי השמחה וגם כל האורחים ירגישו בכל עת את האווירה החמימה ואת האנרגיות באוויר. כמובן שעל מנת ליצור אנרגיות מתאימות יש צורך גם בטכנולוגיה ובציוד חדיש שייצור אפקטים בתאורה או סאונד איכותי. "אגדת דשא באחוזה", לצד יופי ונוסטלגיה מצוייד גם בטכנולוגיה החדשנית ביותר להנעמת זמנם של האורחים בחתונות קטנות.

גלריה

גלריית חתונות קטנות באגדת דשא
נגישות
השאירו הודעה

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

קבלת פנים אירועים פרטיים במתחם אגדת דשא