חתונת שישי

רוצים לעשות אצלינו אירוע?

חתונת שישי צהריים באחוזה

כיוון שחתונה בשישי זו נערכת באור יום בו אנו מודעים יותר לסביבתנו, חשוב למצוא את המקום המתאים שיכלול הרבה ירוק ומים, ישרה שלווה אך גם יספק את כל התנאים, במיוחד אם החתונה נערכת בקיץ, בו שעות הצהריים הן חמות. בדיוק בשביל זה קיים אגדת דשא

לא כל מקום מתאים לקיום חתונת שישי צהריים בה צריך להיות שילוב של יופי ויוקרה יחד עם אווירת "שנטי" מסויימת. "אגדת דשא באחוזה" הוא מקום נפלא לקיום חתונה שיש צהריים. זהו מקום הכולל מבנים היסטוריים ועיצוב עתיק המוסיף לאווירה הכפרית ולפשטות, אך עם זאת המקום מצוייד בכל הציוד הנדרש בכדי להעביר את הזמן לאורחים בצורה הטובה ביותר.

הסאונד נשמע באופן האיכותי ביותר, למתן תחושה נעימה יותר בחלקי האירוע המתקיימים בחוץ, ישנם מאווררים בעלי עוצמה רבה אשר יפזרו רוח נעימה בחצר האחוזה. גם פינות הישיבה המוצלות העטופות עצים, פרחים ומים יתרמו לשהות נעימה בחוץ גם בקיץ. מנגד ישנו האולם היפה שדלתותיו השקופות מחברות אותו עם החוץ. כך נהנים האורחים משהות באולם ממוזג ותחושה של חיבור עם החצר והגן. בגן האחוזה ישנה בריכת נוי שכיף להשקיף לתוכה במיוחד לאור יום.

שישי - שבת באחוזה

לא שבעתם מן השהות באחוזה רק למשך מספר שעות? רוצים להעביר עוד כמה שעות רק אתם והמשפחה הקרובה? לרשותכם עומדת מלונית הבוטיק של המקום בה תוכלו להתארח ולהעביר בה את תחילת ירח הדבש שלכם.

שישי בצהריים, זמן טוב לחתונה

כאשר מדמיינים חתונה, התמונה הניצבת לנגד העיניים היא של ערב חגיגי בו החופה מתקיימת לאחר שקיעת השמש ומרבית האירוע מתקיים בלילה. האווירה הנוצרת בערב היא חגיגית, קלאסית, יוקרתית אך לעיתים מעט רשמית.

לכן, נוצרה אופציה אחרת עבור זוגות הרוצים להשרות בחתונתם דווקא אווירה כפרית, רגועה, חופשית, פשוטה… אולי אפילו חלבית. אופציה זו היא חתונה בשישי. חתונות בשישי הן בעלות קסם משלהן. שעות הצהריים של יום שישי הן מיוחדות. באופן אוטומטי, כאשר מגיע שישי בצהריים כולם מורידים הילוך ורואים בחתונה פינוק מיוחד לקראת השבת.

גלריה

גלריית חתונת שישי באגדת דשא
נגישות
השאירו הודעה

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

קבלת פנים אירועים פרטיים במתחם אגדת דשא