צור קשר

אנא מלאו את טופס - צור קשר

לפרטים וקביעת פגישה:

04-637-2680

מקומות לחתונות בטבע באזור השרון

מעוניינים לשדרג את החתונה בשרון ולהפוך אותה לאירוע מיוחד ומכונן? אנו ממליצים על גני אירועים בשרון אשר יכולים לאכלס מאות אורחים, וחלקם מעט למעלה מ- 1,000 איש. המיקום זמין מכל רחבי הארץ, בדרך פיק"א בפרדס חנה כרכור. מקום ישוב זה זמין מכל הארץ, מחובר לכביש 6 ומספק נוחות חסרת תקדים לכל מי שמעוניין לשים פעמיו אל עבר האירוע שלכם.

גינות וחצרות בעיצובים מיוחדים

בואו ליהנות מעיצוב חסר תקדים עם שיש גינות, דקים, צמחייה ותאורת גנים מן המעלה הראשונה. הזמינו את האורחים שלכם למקום קסום רווי בצמחייה ירוקה ועשירה. ניתן להתאים עבורכם גן אירועים בשרון על פי כמות האורחים המוזמנת. לרשותנו גני אירועים בשרון בסדרי גודל שונים המותאמים על פי היקפי ההזמנות של לקוחותינו.

מרחבים מעוצבים פרי יצירתם של טובי האדריכלים

ריהוט גינות, פתרונות הצללה מעוצבים ומתחמי VIP עוצרי נשימה הם רק חלק ממה שתראו בגני האירועים שבמתחם אירועים בשרון. אם ברצונכם לשדרג באופן חסר תקדים את החתונה שלכם, בואו ליהנות משלל פתרונות עיצוב ואדריכלות אשר מעטים דאגו להם כאשר התחתנו או ערכו אירוע מכל סוג אחר.

המלצות לאטרקציות אירוח האורחים

סעודה בגן אירועים בשרון על בסיס דוכנים, הגשה או שילוב של השניים. צילום רחפנים מלמעלה. צילום מגנטים לאירועים. אירוח להקות מוזיקה חיה. אלו רק חלק מהאטרקציות שתוכלו לממש במתחן היוקרתי והאקסקלוסיבי שלנו המתמחה באירוח כל סוגי האירועים. למידע נוסף על אטרקציות לאירועים התייעצו עם חברת ההפקות שלכם.

אגדת דשא – מתחם אירועים שהוא אגדה במציאות!

בואו לחגוג את חתונה בשרון באגדת דשא שבפרדס חנה כרכור. בכך, תאפשרו גישה נוחה לכל אזרח הוזמן לאירוע. המקום מחובר למערכת כבישים מהירים המקלים את הגישה למקום. הוא מציע מרחבי אירוח עצומים על פי גדלים ידועים מראש. ניתן להכניס לכל גן אירועים בשרון  אטרקציות רבות ומשולבות לבחירתכם. בצוות המתחם ידאגו לשבץ אתכם למקום המתאים ביותר לכינון האירוע ולהוציאו לפועל כשידכם על העליונה. אירוע מדוגם ובלתי נשכח יהיה צפוי לכם. המקום מספר בית הארחה וסוויטות בהן תוכלו להתארח לפני הסילבוס של האירוע ובכך לחסוך לעצמכם את הטרחה של ההגעה ביום האירוע.

כשאתם חוגגים כאן, אתם נקיים מדאגות. אנו חשבנו בשבילכם על הכל!