צור קשר

אנא מלאו את טופס - צור קשר

לפרטים וקביעת פגישה:

077-7299486

מקום לאירועים בשרון

מקום לאירועים בשרון מוקף בדרך כלל שדות או נמצא ממש בלב הטבע, בין אפיקי הנחלים הזורמים בשרון. צירוף זה של נגישות טובה למרכז הארץ וגם לצפונה יחד עם יופי הסביבה הביא לכך שישנם לא מעט מקומות לאירועים בשרון. אז למה לבחור באגדת דשא על האחרים..?

 

מקום לאירועים בשרון עם ערך מוסף

 

מבדיקת מקומות לאירועים בשרון יעלה כי ישנם לא מעט מקומות יפים המספקים את כל השירותים הנדרשים. כיוון שישנו היצע גבוה באזור, חפשו את המקום שיתן לכם ערך מוסף.

 

"אגדת דשא באחוזה" בפרדס חנה, מקום אשר משלב בין התנאים המפנקים ביותר, ציוד חדיש וגם היסטוריה וסיפור מרתק של המקום. את החלק ההיסטורי תכלו לראות באמצעות אלמנטים שיוצרים אווירה של זמן אחר כמו ריהוט בסגנון עתיק, תמונות היסטוריות של המקום, מבנים היסטוריים ואפילו אוסף רכבים עתיקים שיפתיע אתכם ואת האורחים בגן האחוזה. זהו מקום בו יכולים האורחים לחלק את הזמן בין האולם המקסים, גן האחוזה וחצר האחוזה המלאה בפינות ישיבה קסומות.

 

לצפייה במתחמים השונים של אגדת דשא באחוזה

 

גלריית אירועים פרטיים באגדת דשא

 

אינטואיציה תמיד עובדת

 

כאשר מחפשים מקום לקיים בו את האירוע שלכם, בין אם זו חתונה, אירוע משפחתי אחר או אפילו אירוע עסקי, חשוב לתת לתחושות הבטן לדבר. ממש כפי שיש חיבור בין בני אדם, כך נוצר חיבור בין אדם לבין מקום. שימו לב מה התחושה הראשונה שלכם כאשר אתם נכנסים ובודקים מקום לאירועים בשרון.

 

האם אתם מרגישים שזה המקום בשבילכם? האם אתם מרגישים בו מיד תחושה חופשית וכיפית? במיוחד הדבר רלוונטי כאשר מדובר על אירוע אישי בו המקום צריך לשקף את בעלי השמחה ואת האישיות שלהם.

 

עוד על חתונות קטנות אצלנו | עוד על אירועים קטנים אצלנו