צור קשר

אנא מלאו את טופס - צור קשר

לפרטים וקביעת פגישה:

077-7299486

גן אירועים בקיסריה

"אגדת דשא באחוזה" הוא גן אירועים באזור קיסריה אשר בו משולבת היסטוריה מצד אחד עם יופי, יוקרה וחדשנות מצד שני. זה בדיוק המתכון ליצירת האירוע מלא הקסם אותו תזכרו לא רק אתם אלא גם המוזמנים

 

היסטוריה על הגבעה

 

גן האירועים המוקם כמספר דקות נסיעה מקיסריה, מזכיר מיד את העיר התוססת ומלאת החיים בה בנה הורדוס את ארמונו. "אגדת דשא באחוזה" אמנם אינה בתוך קיסריה וגם אינה ארמון אך היא בהחלט קרובה לכך. אין כמו להתחתן או לערוך אירוע במקום שיש בו יופי וגם סיפור מרתק.

 

אזור קיסריה והשרון בכלל הוא אזור נפלא לקיים בו אירוע, החל מאירוע אישי כמו חתונה או בר מצווה ועד אירוע עסקי בסגנון רשמי יותר. אזור זה שופע גני אירועים ולכן מציאת גן אירועים בשרון ליד קיסריה אינה פעולה מורכבת מדי. עם זאת, כל מי שמקיים אירוע רוצה שייזכר בתור אירוע ייחודי, אירוע שהאווירה בו הייתה קסומה והאנרגיות מדהימות.

 

גן אירועים בקיסריה יפהפה וחצר של פעם

 

גן אירועים בקיסריה המוגדר כאיכותי מאפשר שילוב של האירוע באולם ומחוצה לו, זאת לאולמות ללא אפשרות של יציאה לחצר או לגן. כאשר ישנו שילוב של גן ואולם יחד, לאורחים ישנה אפשרות להחליט היכן הם רוצים לבלות. גם כאשר מוקד האירוע הוא באולם כמו במהלך הריקודים, לאורחים המבקשים מעט שקט ישנה אפשרות לצאת החוצה ולהתאוורר.

 

כך הדבר ב"אגדת דשא באחוזה". ניתן חלק את הזמן בין האולם המקסים הצופה אל החצר לבין החצר והגן. בחצר ישנם מקומות רגועים ופינות נסתרות עם מפלי מים, דשא ופרחים בהם אפשר להירגע גם במהלך הריקוד הסוער ביותר שישנו באולם. ניתן גם להחליט כי האירוע יתקיים במלואו בחצר היפהפיה המרוצפת דק המזכירה חצר פנימית כפי שהייתה נפוצה במבנים לפני מאה שנה, הזמן בו הוקמה האחוזה.

 

לצפייה במתחמים השונים של אגדת דשא באחוזה