צור קשר

אנא מלאו את טופס - צור קשר

לפרטים וקביעת פגישה:

077-7299486

גן אירועים בפרדס חנה

אם ברצונכם לצרף ליופיו של המקום ולנגישות אליו גם סיפור היסטורי מרתק, גן האירועים "אגדת דשא באחוזה", גן אירועים באזור פרדס חנה, הוא מקום מצויין בו תוכלו ליהנות מכל העולמות

 

גן, חצר ואולם לכל סוגי האירועים

 

גן אירועים בשרון, נמצא במרחק נסיעה קצר מפרדס חנה ואמור לתת מענה לקהל הטרוגני שכולל אורחים מכל קשת הגילאים, החובבים סגנונות בילוי שונים. "אגדת דשא באחוזה" מספקת מענה לכולם. בזמן שבאולם פוצחים הצעירים בדאנס סוער, יכולים המבוגרים שבחבורה לצאת לחצר בה ישנן פינות פסטורליות ומלאות בשקט.

 

לאלה מביניהם שיחפשו אוירה נוסטלגית אמיתית שתחזיר אותם כמה עשרות שנים לאחור, אוסף רכבי אספנות מחכה בגן האחוזה, גן קסום המלא צמחיה טרופית, מפלי מים מרגיעים ובריכה יפהפיה.

 

שילוב זה של אולם, חצר וגן מאפשר לחלק את האירוע לחלק שיערך בחוץ עם הגעת האורחים והחופה אם זוהי חתונה וחלק שיערך בתוך האולם כמו הארוחה או הריקודים. אירועים קטנים ורשמיים יותר ניתן לקיים בגלריה המרוהטת ריהוט עתיק ומקנה אווירה ייחודית.

 

 

לאזור השרון ישנו יתרון רב על פני אזורים אחרים בארץ בכל הקשור לקיום אירועים. זהו אזור מרכזי, קרוב מאוד מרכז אך גם לצפון. במיוחד מגן אירועים בפרדס חנה או גן אירועים ליד פרדס חנה ישנה גישה קרובה ונוחה גם לאזור הצפון, בדגש על צפון השרון. בשל כך, צצים בשנים האחרונות גני אירועים רבים באזור זה. בנוסף להיותו אזור מרכזי, זהו גם אזור כפרי מוקף בשדות, יערות ונחלים כך שהתפאורה לאירוע היא מושלמת.

 

להפוך לאדוני האחוזה

 

אם קשה לכם להפרד מן המקום, "אגדת דשא באחוזה" מאפשרת לכם להפוך לאדוני האחוזה. במלונית הבוטיק הממוקמת במבנה היסטורי שנבנה לפני כמאה שנה תוכלו ללון ולהפרד מן המקום המקסים הזה רק למחרת.

 

עוד על מלון הבוטיק שלנו