צור קשר

אנא מלאו את טופס - צור קשר

לפרטים וקביעת פגישה:

077-7299486

אירועים קטנים

אם אתם מחפשים מקום לקיום אירועים קטנים בשרון, "אגדת דשא באחוזה" הוא מקום מצויין לכך. הוא עונה על כל הדרישות והציפיות ואף מעבר לכך

 

אירוע קטן עד 150 איש  אירוע קטן עד 200 איש  אירוע קטן עד 250 איש  אירוע קטן עד 300 איש

 

רובנו חוגגים לפחות מספר פעמים בחיינו שמחות אישיות כמו חתונה, בר ובת מצווה ועוד. בנוסף, בעלי החברות והעסקים מקיימים מדי פעם אירוע עסקי לעובדי החברה, לקוחותיה או עם מנכ"לי חברות אחרות. לגבי כל אירוע כזה יש לחשוב היטב מהו המקום המתאים. השרון הוא אזור נפלא לקיום אירועים. זהו אזור נגיש לרוב חלקי הארץ ובמיוחד למרכז, אזור הנמצא בלב הטבע ומוקף שדות, כך שגם אירוע קטן בשרון וגם אירוע גדול יזכו לאווירה נעימה, רגועה ומלאת שלווה.

 

עוד על חתונות קטנות אצלנו | עוד על אירועים אינטימיים אצלנו

 

גלריית אירועים קטנים באגדת דשא

 

אירוע קטן בשרון עד 150 איש


"אגדת דשא באחוזה" מתאים לכמות של עד 150 איש. כאשר אירוע מכיל עד 150 איש, יש לשים לב שהמקום לא יהיה גדול מדי או שיחולק לאזורי משנה כך שניתן יהיה לקיים את האירוע על פני חלק מהשטח. הגלריה היא אזור נפלא לקיום אירועים מסוג זה. זהו חדר בעל שטח מצומצם יחסית אשר העיצוב שלו משדר חמימות בזכות רהיטים בסגנון עתיק ותמונות היסטוריות של המקום מאז בנייתו לפני כמאה שנה ועד היום.

 

קיראו עוד על אגדת דשא כמקום לחתונה בשרון עד 150 איש

 

אירוע קטן בשרון עד 200 איש 


אירועים קטנים בשרון הכוללים עד 200 איש צריכים אף הם מקום אשר בו עיצוב מתאים וחלוקה מתאימה של השטח. מצד אחד, חשוב כי לא תיווצר צפיפות מעיקה בגלל מימדיו המצומצמים מדי של המקום, מצד שני חשוב כי המקום לא יהיה גדול מדי וישדר קרירות וניכור. בחצר האחוזה ישנן פינות ישיבה בגדלים שונים המאפשרות לאורחים להחליט באיזה פורום ברצונם לשבת- האם פורום של עשרה אנשים או יחד עם בן או בת הזוג בלבד.

 

קיראו עוד על אגדת דשא כמקום לחתונה בשרון עד 200 איש

 

אירוע קטן בשרון עד 250 איש


אירוע הנערך באולם בשילוב החצר הוא נהדר ל- 250 איש. האפשרות לבחור האם להיות נוכח באולם או לצאת ממנו ולטייל באחת מפינות החצר או הגן הופכת את המקום לנעים ונוח לכולם. גם כאשר הקהל הוא הטרוגני וכולל צעירים ומבוגרים כאחד, אפשרות הבחירה בין האולם לחצר או לגן היפהפה שבו צמחיה טרופית ורכבי אספנות תעביר את הזמן בנעימים לכולם.

 

קיראו עוד על אגדת דשא כמקום לחתונה בשרון עד 250 איש

 

אירוע קטן בשרון עד 300 איש


אירוע קטן בשרון ובכלל הוא כזה הכולל גם 300 איש. גם לאירוע בסדר גודל כזה מקנה "אגדת דשא באחוזה" את כל האפשרויות להעברת האירוע בכיף לכל האורחים וגם למארגני האירוע. פינות הישיבה הנעימות בין מפלי מים ופרחים, הדשא הפרוש, האולם בעל הדלתות השקופות הנותן תחושה של רצף עם החצר והמבנים ההיסטוריים הופכים את "אגדת דשא באחוזה" למקום אידיאלי לקיום אירועים אלה.

 

קיראו עוד על אגדת דשא כמקום לחתונה בשרון עד 300 איש