צור קשר

אנא מלאו את טופס - צור קשר

לפרטים וקביעת פגישה:

04-637-2680

הפקת כנסים באולם אירועים בשרון

כל מארגן כנסים יודע שצריך למצוא מקום לקיום האירוע המתאים לכל המשתתפים. כנסים אולם אירועים בשרון מתאפשרים כתוצאה מכך שיש הרבה מאוד אולמות וגני אירועים בשרון. אזור מושלם לארגון כנס הוא אזור השרון והסיבה לכך שהשרון הוא במרכז הארץ וההגעה אליו אפשרית מכל הארץ. המרחק מאפשר חיסכון בזמן נסיעה.


למה לעשות כנס?
כנסים נעשים על ידי מפעלים לעובדיהם, לקראת חגים, לסיום שנת עבודה לפרידה מעובדים שפורשים לגמלאות. בדרך כלל מעניק המעסיק לעובדים מתנת חג, לפורשים מתנת פרישה, לעובדים עם ותק של 13, 20,25 ו-30 שנות עבודה תעודות הוקרה או מתנה כלשהי. האירוע מלווה בהרצאת סיכום קטנה מטעם ההנהלה ואחר כך ארוחה עם קטע אמנותי. דרך יפה ומקורית לקירוב עובדי החברה. מפעלים העוסקים במסחר עם חברות מחוץ לארץ ומעוניינים לשתף את הצוותים משני הצדדים מארגנים כנסים באולם אירועים בשרון משום שהוא אזור מושלם לארגון הכנס. ברוב המפעלים יש איש צוות שאחראי לארגן כנסים לעובדים וללקוחות. מנהל המפעל מעמיד לאיש הצוות תקציב אתו הוא צריך לארגן את האירוע ועל פיו הוא פועל.


איפה לעשות כנס?
לא כל הכנסים באולם אירועים בשרון הם כנסים של מפעלים מאזור זה. לפעמים המזמין הוא בעל מפעל או עסק בדרום או צפון הארץ. קשה יותר להביא קבוצה גדולה של אנשים למקום המרוחק של המפעל. יותר קל ופשוט לכנס את האנשים באזור המרכז, אזור השרון. לפעמים מתקיימים כנסים בישראל בנושא מסוים כמו אופנה, עיצוב, רפואה ועוד והמארגנים בוחרים לקיים אותם באזור המרכז משום אולם אירועים בשרון הוא מקום מושלם לארגון כנסים בארץ.


לעיתים מגיעים אנשים מחוץ לארץ לכמה ימים בלבד כדי להשתתף בכנס כזה או אחר ונסיעה לצפון או הדרום הרחוקים משדה התעופה גורם לבזבוז זמן יקר בנסיעות הלוך ושוב. כנסים באולם אירועים בשרון מקלים על המשתתפים וחוסכים זמן בנסיעות שנשאר ליותר דיונים ענייניים.


בנוסף לאולמות וגני אירועים  בשרון מתקיימים גם כנסים בבתי המלון הקיימים באזור. לא אחת שוכרת החברה את אולם הכנסים שבמלון בו מתקיים הכנס והארוחות מתקיימות בחדר האוכל של המלון.