צור קשר

אנא מלאו את טופס - צור קשר

לפרטים וקביעת פגישה:

04-637-2680

מקומות לאירועים בשרון והסביבה

חגיגת אירוע באולם או גן אירועים בשרון היא בחירה מעולה, שכן אתם גם נהנים מקרבה לים וגם מתענגים על נופים ירוקים המבוססים על פרדסים. באחד ממתחמי האירועים החמים בעיר ניתן אף לבחור גן או אולם אירועים בשרון על פי גודלו ותכולתו מתוך מגוון רחב. לא זו אף זו: ניתן להזמין חדר (סוויטה, ליתר דיוק) ללילה לפני האירוע ולחסוך את ההגעה ביום עצמו.


בחירת אולם או גן אירועים במתחם אירועים בשרון
את הבחירה של של האולם אירועים בשרון יש לבצע בהתאם לגודל הגן או האולם. הגודל הוא שינבא כמה אנשים יוכלו להתארח אצלכם, ולכן חשוב מאד למצוא אולם או גן אירועים בשרון המתאים לכמות האורחים. אם אין נתונים על כמות המאוכלסים, אלא רק על שטח המקום במ"ר, ואינכם בטוחים כיצד לעשות את ההמאה, אל תהססו לשאול ולקבל תשובה מלאה על כך, על מנת שתוכלו להיות בטוחים שאתם בוחרים נכון.


בחירת עיצוב המקום
עיצוב המקום מתבסס על אולם פנימי או גן אירועים בשרון תחת השמים. ניתן לבחור גם במקום שבחציו הוא גן ובחציו הוא אולם, וליהנות גם ממרחבים פתוחים וגם ממרחבים מקורים. בכל מקום, אולם או גן אירועים בשרון, נהנים האורחים מעיצוב עתיק בסגנון אירופה של המאה ה- 18: נברשות עתיקות במבנים מקורים, ריהוט גן עתיק בגנים חיצוניים, והכל מוקף מדשאות ירוקות, פרדסים ושלל צמחים מהודרים ויפים.


אולם הפאטיו: בואו לגלות מקום שהוא אולם אך מרגיש גן אירועים 
במקום משולבים מקומות מקורים עם מקומות פתוחים כמו בגן אירועים בשרון. בואו לחגוג עם 800 חבריכם את האירוע המשמח של השנה, ולהתענג על תמונות, סרטונים וצילומי רחפנים לאירועים באחד המקומות היפים ביותר בארץ לכינון אירועי בוטיק.


חצר האחוזה – מהיפות שבגני האירועים בשרון
בואו להתענג על גן אירועים בשרון פרחוני ומטופח הפרוס על פני 1,200 מ"ר. בחצר תוכלו למצוא את כל התשתית לאירוע הבוטיק שלכם, החל מגנים פרחוניים ועד ריהוט גן עתיק. חופה מהודרת לחתונה, דוכני מזון מהודרים והכל על רקע השרון הירוק מבוסס הפרדסים ורווי התלים הירוקים.


גן הטראסה – בואו לחוש כמו בשטח חקלאי מעובד באירופה ובארה"ב
בגן הטראסה תוכלו לחוש היטב את הנופים החקלאיים של מערב העולם ולהתענג על נופים ירוקים ויפים. היתרון של המקום – שהוא משמש לאירועים קטנים ומספק חלופה למי שמעוניין באירוע קטן יותר ולכן זול יותר.


אגדת דשא – מתחם האירועים היוקרתי הסמוך לקיסריה
אגדת דשא מספק מקום אירוע כמעט לכל דורש. המקום מתמחה בגני ואולמות אירועים בשרון. ניתן להשכיר חדר ללילה לפני האירוע ולהגיע אליו רעננים ללא דאגות בנסיעה. האולם והגנים מציעים את כל הפתרונות לכינון אירוע מושלם מאל"ף ועד ת"ו.