צור קשר

אנא מלאו את טופס - צור קשר

לפרטים וקביעת פגישה:

04-637-2680

אולמות אירועים בשרון גלאט כשר

גלאט כשר הוא סוג של כשרות המקובל בקרב הקהילות החרדיות בישראל ובברוקלין, ארה"ב. באולמות המשרתים את הציבור הדתי והחרדי ניתן להזמין מחברת ההפקות תפריט המתבסס על סוג כשרות זה. למזמין העבודה תוצג תעודה מתאימה, והוא ייהנה ממגוון מאכלים קולינרי, טעים ובלתי נשכח. כשהאולם שלכם מתבסס על חברת הפקות מקצועית שיודעת מה היא עושה, אתם יכולים להראות גם לעצמכם וגם לאורחים שניתן לארגן ארוחה שהיא גם כשרה וגם טעימה!

 

תפריטים מגוונים בהתאם לגלאט כשר


תפריטים רוויי מאכלי מזון בוטיק אשר מבוססים רק על הכשרות של גלאט כשר בהתאם לתעודת הכשרות ונהליה. אם אתם רבנים ואנשים יודעי דבר, תוכלו להיפגש עם נציגי הקייטרינג ולהיווכח בעצמכם בסוג המאכלים הייחודי לכשרות זו ולראות שכל אשר יוגש – יוגש על פי מה שאתם יודעים ומכירים.

 

בחירת מזון מתוך תפריטים מרובים


בדרך כלל, כשנצמדים לסוג מסוים של כשרות – יש פחות מאכלים לבחירה מאשר במקרה בו לא משנה ליזם מה יהיה סוג הכשרות. לא כאשר האולם מקצועי, מנוסה ומעסיק בתוכו חברת הפקות חזקה. כשזה המצב, בכל סוג של כשרות, ולא רק בגלאט כשר, אתם תוכלו למצוא הרבה מאד מאכלים לבחירה, מסדרה רחבה מאד של תפריטים. אולמות אירועים בשרון אשר מתמחים בגלאט כשר אין הרבה, אבל אלו שעושים זאת, עושים עבודה מקצועית ויסודית שמטרתה להביא לכם גם מאכלי גלאט כושר וגם מגוון רחב מאד של תפריטים לבחירה שלא סותרים את נהלי כשרות זו.

 

פריטי מזון מקוריים בכל תפריט בחירה


אם חשבתם שזה עוד קייטרינג גלאט כשר מני רבים, טעות בידכם. המאכלים מוכנים באמצעות צוותי מומחים המתמחים בהשקת רכיבי מזון מקוריים. הם ייראו שונה בעין ויכילו עיצובים מעניינים, אבל בטעם שלהם – יהיו לכם מאד מוכרים וידועים. בכל תפריט גלאט כשר לבחירתכם תוכלו להיווכח בחזון המקוריות כאלמנט מושל בכיפה. ככה זה כשחברת ההפקות מנוסה ומעסיקה סביבה חברות קייטרינג כשרות וחדות מאד במקצועיותן בתחום הקולינריה.


מזון כשר וגם טעים בכל מצב


זכרו כי לא חשוב איזה תפריט גלאט כשר תבחרו במסגרת חגיגתכם בתוך אולם אירועים בשרון, הוא תמיד יהיה טעים ואטרקטיבי כשחברת ההפקות וחברת הקייטרינג שלכם מנוסות. עבודה עם שירות מומלץ ומנוסה מבטיחה תוצאות מרחיקות לכת בתחום הקולינריה באירועים.