צור קשר

אנא מלאו את טופס - צור קשר

לפרטים וקביעת פגישה:

04-637-2680

בחירת מקום לאירועים קטנים בשרון

אולם או גן אירועים בשרון מהוות בחירות מצוינות לחגיגת האירוע שלכם. השרון הוא אחד האזורים הירוקים והיפים בישראל, ובשונה מהגליל או הגולן הוא גם נגיש מכל מקום בארץ. לכן, טיבהּ של הבחירה אינו מתבטא רק ביופי של האזור אלא גם בהיותו אסטרטגי וקל להגעה מכל מקום. נשאלת השאלה איזה אולם אירועים בשרון יש לבחור, ולמען האמת כל אחד מתבסס על נטיית לבו, אך אם כבר החלטתם להגיע לשרון, הרשו לנו לספק לכם המלצה: בחרו במקום עם עיצוב עתיק בסגנון בורגני של המאה ה- 18.


אולם אירועים בשרון שיגרום לכם לחוש כמו באירופה מלפני 300 שנים
האולם הוא חלק ממתחם אירועים בשרון  שמעוצב כולו בסגנון זה. האולם מעוטר בתכריכים ונברשות שנשמרו היטב מתקופה זו, והוא מכיל גם פסנתר בעיצוב עתיק. האולם, שנקרא "אולם הפאטיו" מאכלס עד 800 איש, עם חשיפה חלקית שלו תחת השמים כמו בגן אירועים בשרון. לידו נמצאים חצר האחוזה וגן הטראסה. הראשונה מהווה גן אירועים מרהיב המשתרע על פני 1,200 מ"ר, והשני הוא גן ירוק ויפה מוקף פרדסים. מי שמעוניין לחוות את אירופה של פעם במיטבהּ באירוע שלו מוזמן למתחם מפנק זה.


וזה עוד לא הכל – תוכלו למצוא כאן אפילו פתרון לינה לפני האירוע
כאן ניתן להזמין סוויטה יוקרתית לפני חתונה בשרון, בר המצווה או כל אירוע אחר. בדרך זו אתם גם נהנים מחופשה לפני האירוע, וגם חוסכי לעצמכם את הטרחה בהגעה לאזור בלחץ ובפקקים של המרכז והשרון. והאורחים? כשהם יגיעו, אתם תהיו מוכנים וערוכים לקראתם במלוא הדרכם.


חצרות ואולמות אירועים בשרון במגוון רחב: הם מתאימים גם לאירועים קטנים
כאשר אתם זקוקים לאירוח מספר קטן של אנשים, תוכךו אפילו לחסוך כמה שקלים ולבחור במתחם אירועים בשרון (גו או אולם לבחירתכם) קטן המספיק למאות בודדות של אנשים ואף למטה מכך. בדרך זו אתם נהנים מהתנאים שהצגנו וגם רוכשים חבילת אירוע מוזלת.


אגדת דשא – מתחם האירועים החלומי שלכם ובשבילכם
בואו לחגוג באגדת דשא – מתחם האירועים הוותיק של אזור השרון הצפוני. בסמוך לקיסריה, חדרה ופרדס חנה תוכלו למצוא מתחם אירועים בשרון מדוגם ואטרקטיבי המשלב את כל האטרקציות המושלמות לכינון האירוע שלכם.