צור קשר

אנא מלאו את טופס - צור קשר

לפרטים וקביעת פגישה:

04-637-2680

מקומות לאירועי יוקרה בשרון

מתחם לאירועי יוקרה בשרון
בואו להיסחף אחר מתחם אירועים יוקרתי בשרון אשר יקח את האירוע שלכם לסטנדרט גבוה במיוחד שנדיר למצוא כיום. לא תמצאו כאן קרניזים מודרניים לבנים וגם לא תאורות לד סגולות של רחבות ריקודים. אתם תמצאו כאן אולם עתיק בסגנון המאה ה- 18, עם ריהוט אותנטי, נברשות שנשמרו למשך 300+ שנים, ויש אפילו פסנתר באולם המרכזי. המתחן נגיש מכל חלקי הארץ, וממוקם סמוך לישובי השרון הצפוני: קיסריה, חדרה ופרדס חנה.


אלו סוגי אירועים נחגגים באולם אירועים בשרון?
חתונות, בר ובת מצווה, בריתות, אירועי חברה, אירועים עסקיים וכל אירוע אחר אשר מהווה ציון דרך עבורכם. כאן זה גם המקום לנפוש לכל מי שיוצא לחופשה בקיסריה, פרדס חנה, חדרה והסביבה. הסוויטות שלנו מאפשרות לקום לינה לכל בעל אירוע יום לפני האירוע שלו. משתמשים בזה בעיקר זוגות מאורסים המעוניינים להגיע לחתונתם ברוגע, ללא צורך לנסוע לשום מקום, כשמקום הלינה האחרון לפני החתונה בשרון הוא ממש במתחם האולם.


באלו סוגי מקומות לאירועים ניתן לחגוג במתחם שלנו?
גן אירועים בשרון עם מדרגות טרסה, חצר האחוזה, אולם הפאטיו, שהוא למעשה, בחלקו הלא קטן, כמו גן אירועים בשרון משום שהוא חשוף תחת כיפת השמים, אך חלקו גם מקורה. כל מקום אירוע נבדל ממשנהו בגודלו ובעיצובו, אך המשותף להם הוא שבכולם העיצוב בנוסח עתיק (ההבדל הוא בסוג הנוסח העתיק בין כל אולם לכל גן אירועים). על כן, מי שמעוניין באירועים עם תמימות, כמו של פעם, ללא נורות LED מודרניות וקרניזים לבנים מוזמן לחגוג כאן במדשאות היוקרה הירוקות.


אלו תנאים לוגיסטיים ישנם במקום?
מטבח, חדרי אוכל מאובזרים ומעוצבים, עמדות חלוקת מזןן בהגשה עצמית, רחבת קבלת פנים מרשימה ביופיה, ועוד. תנאינו הלוגיסטיים מאפשרים לכל אורח וכל חברת הפקות להפיק את המרב מכל אירוע באולם אירועים בשרון.


אגדת דשא – מתחם פלאי וקסום בצפון השרון
בואו להיסחף אחר אולמות הפאר וגניו המטופחים של מתחם אגדת דשא. מתחם אירועים בשרון, שנראה כאילו לקוח מאגדה של האחים גרים, מספק לאורחיו את כל מבוקשיהם, ומגשים עיצוב יוקרתי אשר יקרין בהמשך על טיבו של האירוע.
בואו להגשים חלום ולחגוג אירוע יוקרה במתחם אירועים בשרון בעיצוב עתיק עם רהיטי פאר והתקני תאורה מרהיבים!