צור קשר

אנא מלאו את טופס - צור קשר

לפרטים וקביעת פגישה:

04-637-2680

הפקת חתונות מקוריות בשרון

חתונות מקוריות - כללי אצבע להפקת חתונה בלתי נשכחת בשרון
להלן מספר כללים שיסייעו לכם להפיק חתונה בשרון ברמה אחרת ממה שרוב הציבור סבור. רובנו כבר התרגלנו שחתונה זה די.ג'יי, לדים בקירות ועל התקרה, עמודי קרניזים לבנים וקירות ורצפה לבנים ובוהקים. במילים אחרות, התרגלנו לאולמות של תל אביב, ראשון לציון והרצליה המציעים ברובם עיצוב מודרני עכשווי. החלק המעניין בסיפור הוא שאלפי ישראלים מקבלים מחבריהם הזמנות לאולמות הללו, וכשמגיע תורם להתחתן הם לא מבינים שיש להם הזדמנות אמתית לשנות ולעשות משהו הרבה יותר מעניין. להלן מה שאנחנו מציעים בשביל לגרום לחתונה שלכם להיזכר לשנים רבות קדימה.


גן אירועים בשרוב בעיצוב אורבני ואווירה כפרית משפחתית
באזור השרון הצפוני, אנו מציעים לכם מתחם חתונות בשרון בעיצוב יוקרתי המשתרע על פני 24 דונם. המתחם מכיל כמה אולמות וגני אירועים בשרון לבחירתכם. הם מסודרים לפי גדלים ולפי עיצובים, ולכן כל אדם שמגיע לכאן יכול למצוא בקלות את האלם או הגן המתאים לו. כל מקום במתחם הזה מעוצב בסגנון עתיק, ויקטוריאני בסגנון אירופה הקלאסית והרומנטית, ועל כן אם זהו הקונספט שאתם מחפשים, הוא נמצא במרחק של לא יותר מ- 50 דקות נסיעה מהמרכז (וללא פקקים – חצי שעה).


כלל מס' 1 לבחירת אולם או גן אירועים בשרון – ודא שאתה יודע לכמה אורחים הוא מיועד!

ביום האירוע, טעות בהזמנת האורחים לאולם או גן קטנים מדי תעלה לך ביוקר, ואף אחד, גם לא עורך דינך, יוכל לחלץ אותך מכך. לפני שאתה סוגר, עליך לוודא שהבנת לכמה אורחים האולם או הגן מיועד. בכל מקרה, גם אם בדקת ולא מתאים, אנו תמיד נציע לך אולמות וגני אירועים בשרון . בסופו של יום כמעט כל אדם שבדק אותנו מצא כאן את המקום המתאים לאירוע שלו.


כלל מס' 2 להפקת האירוע – וודא שיש בו כמה שיותר אטרקציות וכמה שיותר מתאימות לעיצוב
אם בחרת, למשל, באולם עם הפסנתר, תהיה זו הזדמנות בשבילך לשמוע פסנתר חי באמצעות הזמנת להקו ת או אומנים המתמחים בפסנתר. אם בחרת לחגוג בגן אירועים בשרון עם נוף ירוק של הפרדסים, מומלץ לתבל את העיצוב הזה בלבוש לבן קלאסי, החל מהלבוש שלך, וכמובן בשמלת הכלה. עיצוב מודרני לבגדים עשוי פחות להתאים, לעומת עיצוב וינטייג' או קלאסי שייקח את צילומי האירוע שלך 10 רמות קדימה.


כלל מס' 3 להגעה לאירוע – ותר על נסיעה באוטו או בלימוזינה מושכרת. השתמש בהם יום קודם
במתחמי אירועים גדולים בשרון המכבדים את עצמם ישנה אפשרות ללון יום לפני האירוע בסוויטה יוקרתית. בדרך זו אתה סופג את הפקקים והקשיים בהגעה יום קודם, ובאירוע עצמו אתה כאן, בזמן, יחד עם כלתך, מוכן לקבל את האורחים.


אגדת דשא – המתחם שלכם לחתונה בשרון כמו שתמיד חלמתם!
בואו לחגוג חתונה באולמות או גני אירועים בשרון לבחירתכם! המתחם מכיל מקומות לא מעטים בהם תוכלו לכונן את חתונתכם. הוא מבוסס כולו על העיצוב העתיק, מוקף פרדסים ירוקים-כתומים ומבוסס על תאורה וריהוט עתיקים. בנוסף, המתחם מכיל סוויטות הלנה לבעלי האירוע יום לפני תחילתו.