צור קשר

אנא מלאו את טופס - צור קשר

לפרטים וקביעת פגישה:

04-637-2680

אירועים משפחתיים באולם אירועים בשרון - אגדת דשא

כאשר אתם מבקשים לחגוג אירועים משפחתיים באולם אירועים בשרון, אתם מבקשים לעצמכם את הטוב ביותר ומבטיחים כי יהיה זה אירוע סוחף ובלתי נשכח. אירועים משפחתיים  באולם או גן אירועים בשרון – החל מבריתות ואירועי מצווה ועד חתונות בשרון הם אירועים מעוררי התפעלות בשל סיבות לא מעטות:


• תפאורת הגנים והאירועים שאנו מציעים.
• עיצובם וחידושם בכל עת על ידי האדריכלים.
• נוחות האירוח, החל מרמת הריהוט לאירועים ועד לשירותי הלנה בסוויטות לפני האירוע.
• זכרונות טובים המבוססים על כל המעלות של מתחם האירועים בשרון.


כאשר אתם חוגגים אירועים משפחתיים באולם אירועים בשרון אתם מגשימים לעצמכם את הטוב ביותר לאירוע שלכם, ומעניקים דרור ליצירתיות שבו. ניתן לחגוג במתחם סגור או פתוח, קטן או גדול. הדבר בדרך כלל נקבע על פי עונת השנה, ועל פי כמות המוזמנים. למשל ריבוי מוזמנים באירוע חורף מחייב מקום גדול וגם סגור. לעומת זאת, כאשר יש לכם מעט מוזמנים ובעונה כמו הקיץ הבחירה שלכם מרובה יותר והיא למעה מתאפשרת ללא כל הגבלה.


בריתות ואירועי מצווה
האירועים החשובים שכל משפחה בישראל נדרשת לעבור. אצלנו הם נעשים באופן מיטבי ובלתי נשכח, עם מיטב הספקים לאירועים שלכם. מלצרים, מגישים, אנשי קבלת פנים, ועוד – יקבלו את פניכם וישרתו אתכם על הצד הטוב ביותר.


חתונות
אנו מארחים חברות הפקות המעניקות שירותי הפקה לכל חתונה בשרון , גדולה כקטנה. אנו מארחים טקסים נלווים לחתונה כמו חינה או שבת חתן. אנו דואגים שבכל אירוע יישמר הצביון שלו תוך עריכת עיצוב המקום בהתאם אליו. ניתן להעלות דרישות משלכם דרך חברת ההפקות שתשכירו ואנו נממשן על פי המצופה בהזמנה שלכם.


אגדת דשא – מתחם האירועים של השרון
מתחם אירועים בשרון המציע שירותי אירועים ללקוחות מכל הארץ. הוא נגיש, קל להגעה, מחובר לכבישים מהירים ומושך קהלים רבים בזכות מה שהוא: עיצובו, מרחביו והיצירתיות שבתכנון פשוט לא מאפשרים אחרת. גם אתם יכולים לשדרג את רמת האירוע שלכם ולחגוג אתנו באגדת דשא. כל אירוע משפחתי, מהקטן ועד הגדול ביותר יסודר על פי דרישה ויופק ברמות הגבוהות ביותר כאשר הוא מיושם במתחן אקסקלוסיבי כמו "אגדת דשא".


פנו אלינו למידע נוסף על אירועים משפחתיים בכל הרבדים מטעם "אגדת דשא"!