צור קשר

אנא מלאו את טופס - צור קשר

לפרטים וקביעת פגישה:

04-637-2680

הפקת חתונות אורבניות קסומות בשרון

 

המודרניזציה בעיצוב היא תופעה המגלמת בחובה עיצובים עדכניים וחדשים, אך האורבניות הייתה גם בקדמת דנא. מאז ומעולם היו ערים אורבניות, בתקופה הקלאסית, ובתקופה הרומנטית. בעידן ההשכלה, ובראשית הקמת מדינת ישראל. בואו לחגוג חתונות בשרון בעיצוב אורבני ברוח של אז, עם עיצובים עתיקים מן המאות הקודמות.


למתחתנים ניתנת אפשרות ללון כאן יממה לפני החתונה
בואו להתענג על אורחן איכותי לפני החתונה בשרון, ברמה של בתי המלון המובילים בישראל, עם סוויטה יוקרתית ומלכותית. כאן תוכלו למצוא פסנתר ונברשות עתיקום מהמאה ה- 18. חתונות בשרון אורבניות טומנות בחובן לא מעט ריגושים, וכאן – כאשר אתם גם עושים את הלילה לפני החתונה, אתם לומדים לחוש כמו בבית, ועל כן לקדם את הפנים של חבריכם ואורחיכם כשאתם נלהבים ושמחים במיוחד.


נופי פרדסים עוצרי נשימה, וריהוט עתיק כמו בספרי ההיסטוריה
בואו לשלב את נוף הפרדסים הירוק כתום עם ספות, כורסאות, ושולחנות עתיקים שנשתמרו היטב. מבנה זה נבנה בראשית ההתיישבות היהודית בארץ ישראל ב- 1928. מאז ועד היום כמעט אינו שונה, אך תוחזק מאד מבחינה לוגיסטית ומבנית על מנת לשמור עליו כמבנה פעיל, ולא להפוך אותו, חלילה, למבנה לשימור. אם ברצונכם להיתקל באולם אירועים בשרון שהוא טוב, איכותי ומתוחזק וגם בעיצוב עתיק, זה בדיוק המקום לבחור את מקום חגיגתכם.


מקומות לחגיגת חתונות אורבניות במתחם
ניתן לבחור בין חצר האחוזה, גן הטראסה, או אולם הפאטיו. בית האחוזה עצמו משמש להלנת הזוג לפני החתונה בשרון. חצר האחוזה משתרעת על פני 1,200 מ"ר וניתנת לאירוח של מאות בני אדם. אולם הפאטיו מתאים לעד 800 איש. גם גן הטראסה משמש לאירוח מספר כמעט זהה של אנשים. על אף כי הראשון הנו גן אירועים בשרון בעיצוב ירוק ומהודר, השני (אולם הפאטיו) אינו נופל ממנו בהרבה בנוף הטבעי שהוא מקרין. האולם יוצא לשטח ומתחבר אליו מבחינה מבנית, וגם העיטורים שיש על קירותיו ומסדרונותיו השונים יוצרים תחושה כמו של גן אירועים. זהו אחד מאולמות האירועים בשרון  הבודדים שגם מתחתנים בפנים וגם חשים בחוץ.


מתחם אגדת דשא – מתחם שכולו אגדה!
אם גם אתם מעוניינים להביא את הדמיון למציאות לערב אחד, חגגו באגדת דשא. אגדת דשא הנו מתחם אולמות אירועים לחתונה בשרון ממנו ניתן לבחור כ-3-4 מקומות אירועים. כולם מתאימים למאות משתתפים ועשירים בעזרי מולטימדיה מתקדמים להשמעות ונגינות חיות.