צור קשר

אנא מלאו את טופס - צור קשר

לפרטים וקביעת פגישה:

04-637-2680

המדריך להפקת חתונות קטנות

חתונה קטנה בשרון, על אף כי נראית פשוטה להפקה, בשונה מהאירוע הגדול, עלולה להיות אירוע לא מוצלח בלשון המעטה אם לא תשקיעו בו מחשבה יתרה ותכנון מוקדם של סדר היום/הערב באותו אירוע. לפיכך, כינסנו לכם את כל הדברים החשובים שיש לחשוב עליהם – למדריך ייחודי אשר יסייע לכם בארגון חתונה בשרון, תוך הבטחה לכמעט 0 תקלות באירוע עצמו (כמובן שאיננו יכולים להתחייב למאת האחוזים, שכן מדריך זה אינו מהווה תחליף להתייעצות עם חברת הפקות).


הכל מתחיל בבחירת מתחם האירועים
בחירתו של מקום האירוע שלכם היא החשובה מכל צעדי הארגון. לא הנהלת המקום, לא חברת ההפקות ואפילו לא העורך דין שלכם יוכלו לחלץ אתכם מטעויות שעשיתם כאשר בחרתם אולם קטן מדי בו האורחים נדחסו בצפיפות. רק אתם אחראים למעשים שלכם. לכן, לפני שתגידו "כן" לבעלים של המקום – חשוב לקרוא היטב את מזכר ההבנות שלו, בו אתם לבטח תמצאו כמה אורחים מכיל המקום. בדרך כלל – מסמך כזה הוא מסמך שמתחייב לא רק להכנסה פיזית של כל האורחים, אלא גם לאירוחם ברווחה וללא צפיפות. חריגה מהמספר הזה עלולה ליצור צפיפות במקום.
בחרו את אולם או גן האירועים בשרון
בחירה זו כבר נעשית הרבה יותר קלה מאשר בחירת המתחם, משום שאז – אתם יושבים מול בעלי המקום שמציגים לכם את ספרי האולמות וגני האירועים בשרון, ושם תוכלו למצוא מקום שמתאים לכם גם מבחינת כמות המאוכלסים האפשרית, וגם מבחינת העיצוב של אותו אולם או גן. כמובן שעיצוב שאינכם אוהבים משליך על המקום, ולא מומלץ לבחור אותו גם אם הוא מתאים לאכלוס כל כמות האורחים שלכם.


דאגו לעצמכם להסדר הגעה לאירוע
זה נשמע בסיסי, אבל פקקים באזור השרון או הצפון או המרכז או כל מקום אחר בארץ הם עניין שבשגרה, ולעתים יציאה שעה מראש מהבית לא מספיקה, כי הפקקים כבר ברמת הכרעה של למעלה מכך (למשל אם אתם תל אביבים, קחו בחשבון שבשביל להגיע לחלק הנתנייתי-חדראי של השרון אתם צריכים לעבור ברעננה שיוצרת פקק של 20 דקות, ובצומת השרון שבנתניה שיוצרת פקק של עוד 30 דקות והרי לכם נסיעה ארוכה יותר מלירושלים). אפשרות שניה היא להבין שלא ניתן לחזות את פקקי ישראל, ושעדיף להסדיר לינה בסמוך למקום, ועל הדרך להתפנק בסוויטה יוקרתית אותה ניתן למצוא אולם אירועים בשרון.


אגדת דשא – דואגים לכם לכל החתונה!
מתחם האירועים אגדת דשא הינו מתחם אירועים בשרון הממוקם בסמוך לחדרה וקיסריה, ומציע עיצוב בנוסח אירופה של המאה ה- 18 על בסיס נברשות מהודרות, פסנתר בלובי המקום וריהוט גן/פנים עתיק. המתחם מציע שירותי לינה לבעלי האירוע יום לפניו, ובכך – אתם גם סוגרים דיל חופשה יוקרתי בסוויטת פאר, וגם מוותרים את "התענוג" שבנסיעה לאירוע ביום האירוע. כי חתונה בשרון חוגגים רק באגדת דשא.