צור קשר

אנא מלאו את טופס - צור קשר

לפרטים וקביעת פגישה:

04-637-2680

הפקת אירועים כשרים לקהל הדתי באזור השרון

מי שמעוניין בחתונה בשרון כשרה, ובאירועים נלווים לציבור הדתי, מוזמן לפנות אלינו! אנו מארגנים אירועים כשרים לציבור הדתי בהזמנה, ומספקים את כל הכשרויות הנחוצות לאורחים: ניתן לספק לכם מהדרין, גלאט בד"צ, לנדאו, וכל סוג אחר של כשרות בה תהיו מעוניינים.


מקום ייעודי לציבור הדתי


כידוע, חתונה בשרון  היא אחת האירועים השמחים ביותר שיהיו לכם. ההרקדות, החברותא שתיווצר בין האורחים הגברים ובין האורחות הנשים, ושאר החוויות שתעברו – יצריכו מכם אנרגיות מסוג אחר. לכן, אל תגיעו לאירוע ישירות בפקקי התנועה. תגיעו יום לפני כן לסוויטת הפאר שלנו, ושם נארח אתכם כיד המלך, ונספק לכם חדר מפנק במיוחד שלא יישכח זמן רב. ממנו, תוכלו לעבור ישירות לאולם אירועים בשרון כשאתם רעננים ולפגוש את האורחים שלכם בשיא אונכם.


תכנון המזון בחתונה – על פי הכשרות שאתם הזמנתם


אנו נדאג לתעודות כשרות לפריטי המזון שאנו נספק לכם ולאורחים שלכם, כאשר הן יסופקו על פי בקשתכם. אנו יכולים להוציא תעודת גלאט כָּשר, כשרות בד"צ, כשרות לנדאו וכל סוג אחר של כשרות בו תהיו מעוניינים. אל דאגה: יש לנו ניסיון אדיר בתעודות הכשרות וכמובן באספקת המזון כדין ועל פי דיניה ההלכתיים של כל כשרות. תכנון תפריט המזון עצמו, לאחר שנושא הכשרות יושג על פי שביעות רצונכם, ייעשה על ידכם. אתם תוכלו לבחור פריטי מזון שנשאו חן בעיניכם ולבנות תפריט קומפלט לכל אורך האירוע.


תקליטנים מובילים ינחו את האירוע


אנו נמליץ לכם על מיטב ספקי האירוע שיוכלו לעשות שמייח ולפנק אתכם בריקודים סוחפים לציבור שלכם. ההרקדות באירוע שלכם יהיו בשיאן, זה בטוח. מיטב השירים הפופולריים של הקהילה שלכם ינוגנו, על פי הזמנתכם. כמובן שמובטחים גם קטעי קישור ומעבר מעניינים מאד.


אגדת דשא – המקום שלכם לאירוע דתי כשר על פי הזמנה


בואו לחגוג חתונה בשרון, וכל סוג אחר של אירוע דתי, במתחם אירועים יוקרתי בשרון. כאן, באגדת דשא, תוכלו להתענג על חדר בסוויטה יוקרתית וכשרה, ולהגיע לאולם כשאתם בשיא שלכם. מי שמבקש לעצמו אירוע לציבור הדתי ברמה גבוהה במיוחד יפנה לאגדת דשא שבלב נופי השרון הירוק. בואו לשמוח כפי שלא שמחתם מעולם, באחד ממתחמי האירועים היפים בישראל!