צור קשר

אנא מלאו את טופס - צור קשר

לפרטים וקביעת פגישה:

04-637-2680

חתונות לבנות במתחם אירועים בשרון

חתונות בלבן בשרון
כל מי שמתעניין בחתונות קלאסיות, על רקע אותנטי ועתיק בסגנון אירופה הקלאסית, עם נברשות מהמאה ה- 18 ותפאורה של פעם, ודאי ימצא זאת באולם אירועים בשרון. כאן ניתן לחגוג חתונות בלבן על רקע ירוק, עם ריהוט אותנטי וייחודי, והתקני תאורה שהיו מוכרים לכם רק מאיורים או מסרטים תיעודיים. חתונות בלבן בשרון מביאות את העתיקות לעידן המודרני, ויוצרות אפיק מחשבתי חדש של ארגון חתונה: ארגונהּ על פי רוח העבר עם שפע של דרכים לגרום לכם לשמוח.


ניתן לארגן לינה במתחם יום לפני האירוע
כשאתם יום לפני האירוע, ניתן לישון בסוויטת יוקרה המשמשת, בימים כתיקונם, תיירים שבאים לנפוש בקיסריה, פרדס חנה והסביבה. אנו נותנים עדיפות למי שקנה אירוע חתונה בשרון, מה שאומר ששריון החדר יהיה קל והתמורה לאגרה בלתי משוערת: סוויטת ענק, עם התקני תאורה מלבבים של פעם: נברשות מהמאה ה- 18 ופריטי ריהוט נועזים בעיצובם. בנוסף, במתחם הלינה ישנו פסנתר מפואר בעיצוב של העבר.


קבלו את האורחים שלכם בשמחה ובגיל
לאחר שהתרשמתם וספגתם אווירה איכותית במתחם אירועים בשרון, כעת זה הזמן להתייצב מול האורחים שלכם ולחייך לעברם. בואו להתרגש אתם ותנו להם להתרגש אתכם. כשאתם חוגגים יחדיו חתונות בלבן בשרון אתם זוכים לשפע של חוויות מרתקות, החל מרמת העיצוב ועד לרמת הדיגום של המקום, איכות הרהיטים והנוחות שכל אורח ואורחת ירגישו כבר עם הגיעם לאולם אירועים בשרון.


בחירה מגוונת של אולם אירועים בשרון
ניתן לבחור, עבור חתונה בשרון, את חצר האחוזה, גן הטראסה, אולם הפאטיו, ועוד מקומות נוספים לא מעטים. כל אחד מהם יכול להכיל 800 איש ולעתים אף למעלה מכך. גודל ממוצע למקום אירוע כ- 1,200 מ"ר. המתחם כולו מורכב מ- 24 דונם.


אגדת דשא – המתחם שלכם לחתונה בשרון
כאשר אתם חוגגים במתחם אגדת דשא אתם גם מגדילים מאד את הסיכוי שלכם למצוא את המקום האהוב עליכם לאירוע עם ריבוי הסגנונות והגדלים של כל אחד מהם, ואתם גם מתבססים על עיצוב עתיק של פעם בכל אחד מהם, שמעשיר את איכות האירוע וגורם לו להרגיש כמו אירוע באחוזת יוקרה.

 

בואו להצטרף לעשרות לקוחות מרוצים שהחליטו על אגדת דשא, ונהנו מאירועים בלתי נשכחים בגן אירועים בשרון!